2681, 2224, 
تغییر قیمت انواع سکه و ارز در بازار آزادReviewed by رادیوسهام on Jun 15Rating: 4.0تغییر قیمت انواع سکه و ارز در بازار آزاد تغییر قیمت انواع سکه و ارز در بازار آزاد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

تغییر قیمت انواع سکه و ارز در بازار آزاد

قیمت انواع سکه در بازار امروز تهران با نوسان اندک همراه بود همچنین دلار نیز با افزایش یک تومانی با قیمت ۳۷۳۱ تومان داد و ستد شد.

 

به گزارش رادیوسهام ، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار ارز و سکه امروز پنج شنبه (در لحظه تنظیم خبر) با یک هزار و ۱۰۰ تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۱۹۹ هزار و ۴۵۰ تومان است.

 همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با افزایش یک هزار تومانی، یک میلیون و ۱۷۳ هزار تومان داد و ستد می‌شود.

نیم سکه امروز با ۲ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۶۳۵ هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با ۲ هزار تومان افزایش ۳۶۵ هزار تومان است. در عین حال، هر قطعه سکه گرمی نیز با یک هزار تومان رشد، ۲۴۷ هزار تومان قیمت خورد.

همچنین، هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۲۷۷ تومان رشد، ۱۱۳ هزار و ۸۲۸ تومان ارزش‌گذاری شد.

حتما بخوانید :  بیم و امید در بازار مسکن

هر دلار آمریکا نیز امروز با افزایش یک تومانی به قیمت ۳۷۳۱ تومان، یورو با ۶ تومان کاهش ۴۲۴۵ تومان و هر پوند انگلیس هم با یک تومان رشد قیمت، ۴۸۴۳ تومان است.

منبع: ایبنا

خبر انتخاب شده برای شما

هرچند مدیرعامل وقت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران  از ایجاد ۱۳۰ هزار شغل در شهرک‌ها و نواحی صنعتی طی سال ۱۳۹۶ خبر  داده بود، اما در نیمه نخست سال تنها ۱۵ هزار و ۹۴۱ شغل که معادل ۱۲.۲  درصد بوده محقق شده است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.