2681, 2224, 
تغییر قیمت انواع سکه و ارز در بازار آزادReviewed by رادیوسهام on Jun 15Rating: 4.0تغییر قیمت انواع سکه و ارز در بازار آزاد تغییر قیمت انواع سکه و ارز در بازار آزاد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

تغییر قیمت انواع سکه و ارز در بازار آزاد

قیمت انواع سکه در بازار امروز تهران با نوسان اندک همراه بود همچنین دلار نیز با افزایش یک تومانی با قیمت ۳۷۳۱ تومان داد و ستد شد.

 

به گزارش رادیوسهام ، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار ارز و سکه امروز پنج شنبه (در لحظه تنظیم خبر) با یک هزار و ۱۰۰ تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۱۹۹ هزار و ۴۵۰ تومان است.

 همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با افزایش یک هزار تومانی، یک میلیون و ۱۷۳ هزار تومان داد و ستد می‌شود.

نیم سکه امروز با ۲ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۶۳۵ هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با ۲ هزار تومان افزایش ۳۶۵ هزار تومان است. در عین حال، هر قطعه سکه گرمی نیز با یک هزار تومان رشد، ۲۴۷ هزار تومان قیمت خورد.

همچنین، هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۲۷۷ تومان رشد، ۱۱۳ هزار و ۸۲۸ تومان ارزش‌گذاری شد.

حتما بخوانید :  علت اصلی تغییر سودهای بانکی

هر دلار آمریکا نیز امروز با افزایش یک تومانی به قیمت ۳۷۳۱ تومان، یورو با ۶ تومان کاهش ۴۲۴۵ تومان و هر پوند انگلیس هم با یک تومان رشد قیمت، ۴۸۴۳ تومان است.

منبع: ایبنا

خبر انتخاب شده برای شما

وزیر اسبق راه و ترابری با بیان این که سندی به نام طرح جامع مسکن در کشور وجود ندارد پیش بینی کرد بازار مسکن امسال با شیب ملایم از رکود خارج می‌شود و خرید و فروش نسبت به سال قبل ۱۰ برابر می شود.