2224, 
ارائه اظهارنامه شرط برخورداری از تسهیلات مالیاتیReviewed by رادیوسهام on Jun 17Rating: 4.0ارائه اظهارنامه شرط برخورداری از تسهیلات مالیاتیارائه اظهارنامه شرط برخورداری از تسهیلات مالیاتی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

ارائه اظهارنامه شرط برخورداری از تسهیلات مالیاتی

معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی گفت: صاحبان مشاغل به منظور بهره‌مندی از مشوق‌های قانونی نرخ صفر باید اظهارنامه مالیاتی خود را در مهلت مقرر قانونی ارائه نمایند.

 

به گزارش رادیوسهام  ،نادر جنتی با اشاره به این که خردادماه هر سال مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل (اشخاص حقیقی) است، گفت: برخورداری از هر نوع تسهیلات و معافیت‌های مالیاتی منوط به ارائه اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی است و فعالان اقتصادی به منظور بهره مندی از مشوق‌های قانونی نرخ صفر و یا هرگونه تسهیلات دیگر، باید اظهارنامه مالیاتی خود را در مهلت مقرر قانونی ارائه نمایند.
وی افزود: در صورتی که صاحبان مشاغل با هر میزان درآمد اظهارنامه مالیاتی خود را در مهلت مقرر ارائه نکنند، علاوه بر اینکه مکلف به پرداخت مالیات می‌باشند مشمول جرائم نیز خواهند شد.
وی تصریح کرد: صاحبان مشاغل تا ۳۱ خرداد ماه فرصت دارند تا نسبت به ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و پرداخت مالیات به صورت الکترونیکی از طریق سامانه WWW.TAX.GOV.IR اقدام نمایند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر انتخاب شده برای شما

در حالی که موضوع فساد و رشوه توتال در ایران به اثبات رسیده، قرار است توسعه فاز۱۱پارس جنوبی در قالب قراردادهایIPC به توتال واگذار شود؛ حال آنکه چارچوب این قراردادها نیز اشکالات متعددی دارد.
حتما بخوانید :  توزیع سود سهام عدالت زودتر از مهلت قانونی