تاریخ: ۱۷:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷

2067, 
۵۸۰میلیارد ریال سود انباشته ونفت در سال۹۵Reviewed by رادیوسهام on Jun 17Rating: 4.0 ۵۸۰میلیارد ریال سود انباشته ونفت در سال۹۵ ۵۸۰میلیارد ریال سود انباشته ونفت در سال۹۵
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت صورت های مالی یک ساله منتهی به ۳۰ اسفندماه ۹۵ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت در پایان دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفندماه ۹۵ مبلغ ۵۸۰ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال سود انباشته در حسابهای خود منظور کرد.

 بر اساس این گزارش این شرکت در سال گذشته با سرمایه یک هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال مبلغ ۳۶۸ میلیارد و ۳۴۴ میلیون ریال درآمد عملیاتی داشت.

از درآمد این شرکت هزینه‌های فروش، اداری و عمومی و درآمدهای عملیاتی کسر شد و سود عملیاتی به مبلغ ۳۰۵ میلیارد و ۹۴ میلیون ریال محاسبه شد.

گفتنی است از سود عملیاتی دوره نیز هزینه های مالی کسر و درآمدهای غیر عملیاتی به آن اضافه شد و سود خالص برابر ۳۰۳ میلیارد و ۵۱۲ میلیون ریال بدست آمد و بر این اساس مبلغ ۱۸۴ ریال سود به ازای هر سهم محقق شد.

به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ ۵۸۰ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

حتما بخوانید :  انتشار عملکرد 9 ماهه کارخانجات داروپخش

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

به گفته دکتر شاپور محمدی اقدام بسیار مهم سازمان بورس و اوراق بهادار در سال ۹۶ اصلاح دستورالعمل های مربوط به توقف و بازگشایی نمادها در بورس بود
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.