تاریخ: ۱۷:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷

2067, 
۵۸۰میلیارد ریال سود انباشته ونفت در سال۹۵Reviewed by رادیوسهام on Jun 17Rating: 4.0 ۵۸۰میلیارد ریال سود انباشته ونفت در سال۹۵ ۵۸۰میلیارد ریال سود انباشته ونفت در سال۹۵
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت صورت های مالی یک ساله منتهی به ۳۰ اسفندماه ۹۵ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت در پایان دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفندماه ۹۵ مبلغ ۵۸۰ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال سود انباشته در حسابهای خود منظور کرد.

 بر اساس این گزارش این شرکت در سال گذشته با سرمایه یک هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال مبلغ ۳۶۸ میلیارد و ۳۴۴ میلیون ریال درآمد عملیاتی داشت.

از درآمد این شرکت هزینه‌های فروش، اداری و عمومی و درآمدهای عملیاتی کسر شد و سود عملیاتی به مبلغ ۳۰۵ میلیارد و ۹۴ میلیون ریال محاسبه شد.

گفتنی است از سود عملیاتی دوره نیز هزینه های مالی کسر و درآمدهای غیر عملیاتی به آن اضافه شد و سود خالص برابر ۳۰۳ میلیارد و ۵۱۲ میلیون ریال بدست آمد و بر این اساس مبلغ ۱۸۴ ریال سود به ازای هر سهم محقق شد.

به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ ۵۸۰ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

حتما بخوانید :  ومعادن پتانسیل تعدیل مثبت دارد

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

اجرای اصل ۴۴ ، مالیات ، خصوصی سازی، بازار سرمایه و بورس ، نظام بانکی و جذب سرمایه گذاری خارجی، ۶ محور تحقق هدف تولید و اشتغال هستند که باید اجرا شود.