تاریخ: ۱۷:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷

2067, 
۵۸۰میلیارد ریال سود انباشته ونفت در سال۹۵Reviewed by رادیوسهام on Jun 17Rating: 4.0 ۵۸۰میلیارد ریال سود انباشته ونفت در سال۹۵ ۵۸۰میلیارد ریال سود انباشته ونفت در سال۹۵
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت صورت های مالی یک ساله منتهی به ۳۰ اسفندماه ۹۵ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت در پایان دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفندماه ۹۵ مبلغ ۵۸۰ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال سود انباشته در حسابهای خود منظور کرد.

 بر اساس این گزارش این شرکت در سال گذشته با سرمایه یک هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال مبلغ ۳۶۸ میلیارد و ۳۴۴ میلیون ریال درآمد عملیاتی داشت.

از درآمد این شرکت هزینه‌های فروش، اداری و عمومی و درآمدهای عملیاتی کسر شد و سود عملیاتی به مبلغ ۳۰۵ میلیارد و ۹۴ میلیون ریال محاسبه شد.

گفتنی است از سود عملیاتی دوره نیز هزینه های مالی کسر و درآمدهای غیر عملیاتی به آن اضافه شد و سود خالص برابر ۳۰۳ میلیارد و ۵۱۲ میلیون ریال بدست آمد و بر این اساس مبلغ ۱۸۴ ریال سود به ازای هر سهم محقق شد.

به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ ۵۸۰ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

حتما بخوانید :  رشد انتشار صکوک در سال 2017 استثنائی است

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

یکی از مسایلی که از آغاز شکل‌گیری بورس انرژی تاکنون مطرح بوده، ادغام آن با بورس‌ کالاست تا این بورس که بسیاری از محصولات پالایشگاهی از بورس‌کالا به آن منتقل شد،