تاریخ: ۱۰:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۸

2067, 
عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت فولاد خراسان در بورس تهرانReviewed by رادیوسهام on Jun 18Rating: 4.0عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت فولاد خراسان در بورس تهران عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت فولاد خراسان در بورس تهران
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت فولاد خراسان در بورس تهران

عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت فولاد خراسان(هفخاس۶۰۹)از روز  یکشنبه مورخ ۲۸ / ۰۳/ ۱۳۹۶ در بورس اوراق بهادار تهران آغاز می شود.

 

به گزارش رادیوسهام ، شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن وفلزات در نظر دارد اوراق اختیار فروش تبعی بر روی سهام شرکت  فولاد خراسان را منتشر کند.

بنابر این گزارش نماد معاملاتی : هفخاس۶۰۹، سهام پایه : فولاد خراسان ، قیمت اعمال: ۴۸۶۵ریال، تاریخ اعمال : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸  دوره معاملاتی : از ۲۸ / ۰۳/ ۱۳۹۶ الی ۲۷ / ۰۹/ ۱۳۹۶ می باشد.

همچنین سقف خرید : برای هر کد معاملاتی حقیقی ۱۰۰،۰۰۰ورقه و کد معاملاتی حقوقی ۵۰۰،۰۰۰ ورقه می باشد.

در ضمن حداقل حجم عرضه روزانه : ۰۰۰ر۰۰۰ر۷۰ ورقه، کل حجم عرضه : ۰۰۰ر۰۰۰ر۷۰ ورقه و عرضه کننده : شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ، کارگزار عرضه ­کننده: شرکت کارگزاری بانک شهر و شرایط تسویه تعهدات در تاریخ اعمال : خرید سهم به قیمت اعمال از دارنده اوراق اختیار فروش تبعی می باشد. شرایط استفاده از اختیار فروش تبعی: صرفاً سهامدارانی می­توانند از حق اختیار فروش تبعی خود در تاریخ اعمال استفاده نمایند که هر دو سهام پایه و اختیار فروش تبعی آن را در یک روز خریداری کرده باشند.

حتما بخوانید :  برگزاری مجامع در تیرماه محرک جذب سرمایه گذاران است

لازم به ذکراست: این اوراق، معاملات ثانویه نداشته و خریداران حق فروش مجدد این اوراق را ندارند.

خریدار نمی­تواند بیش از تعداد سهام پایه­ ای که در اختیار دارد(سهام و اوراق اختیار فروش تبعی باید در یک روز خریداری شود) و همچنین بیش از سقف مجاز خرید هر کد معاملاتی، اوراق تبعی را خریداری کند، لذا تعداد اوراق اختیار فروش تبعی معتبر در پایان هر روز معاملاتی حداکثر می ­تواند معادل دارایی سهامدار در سهم پایه و با رعایت سقف خرید مجاز در اطلاعیه باشد.

همچنین در صورتی که تعداد اوراق اختیار فروش تبعی خریداری شده توسط سهامدار از تعداد سهم پایه تحت مالکیت وی در پایان هر روز و سقف خرید هر کد معاملاتی بیشتر شود، در این صورت به طور سیستمی تعداد اوراق تبعی متناسب با تعداد سهام تحت مالکیت و سقف خرید هر کد معاملاتی تعدیل شده، اوراق مازاد فاقد ارزش می باشد و هیچگونه وجهی از این بابت به خریدار مسترد نمی شود و عرضه کننده تعهدی در قبال آن نخواهد داشت.

گفتنی است ساعت معاملات ۹ الی ۱۳ بوده و فقط عرضه کننده مجاز به فروش می باشد.

سرمایه ­گذاران محترم ضروری است برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط اعمال و سایر نکات قابل توجه به دستورالعمل بازنگری شده عرضه اوراق اختیار فروش تبعی در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران بخش قوانین و مقررات به نشانی زیر مراجعه کنند.

حتما بخوانید :  بورس برای میادین نفتی 300 هزار میلیارد ریال جذب می کند

علاقه مندان برای مشاهده اطلاعیه عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت  فولاد خراسان(هفخاس۶۰۹) بر روی لینگ زیر کلیک کنند

http://tse.ir/news/newsPages/news_S43445.html

منبع: بورس تهران

 

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در نشست خبری روز گذشته به تشریح برنامه‌ها، چشم‌اندازها و پروژه‌های آتی شرکت پرداخت
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.