تاریخ: ۱۲:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۸

2067, 
واحد الفین پتروشیمی امیرکبیر در مدار تولید قرار گرفتReviewed by رادیوسهام on Jun 18Rating: 4.0 واحد الفین پتروشیمی امیرکبیر در مدار تولید قرار گرفت واحد الفین پتروشیمی امیرکبیر در مدار تولید قرار گرفت
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

 واحد الفین پتروشیمی امیرکبیر در مدار تولید قرار گرفت

یدالله مصدقی فرد مدیر مجتمع امیرکبیر با اعلام این خبر اظهار داشت: به دنبال آتش سوزی اخیر که در واحد الفین این مجتمع رخ داد، در کمتر از یک هفته با تجهیز گروه های کاری و فعالیت های شبانه روزی بخش های مختلف از جمله تعمیرات، بهره برداری، خدمات فنی و HSE و دیگر دست اندرکاران مجتمع ، برنامه ریزی لازم جهت رفع کلیه اشکالات و بازسازی تجهیزات حادثه دیده صورت پذیرفت و این واحد در مرحله تولید قرار گرفت.

به گزارش رادیوسهام ، مدیرمجتمع پتروشیمی امیر کبیر با اعلام خبر در مدار تولید قرار گرفتن واحد الفین این مجتمع گفت: به دنبال آتش سوزی اخیر پتروشیمی امیر کبیر واحد الفین این پتروشیمی پس از بازسازی کوره های آن، مجدد در مدار تولید قرار گرفت.

یدالله مصدقی فرد مدیر مجتمع امیرکبیر با اعلام این خبر اظهار داشت: به دنبال آتش سوزی اخیر که در واحد الفین این مجتمع رخ داد، در کمتر از یک هفته با تجهیز گروه های کاری و فعالیت های شبانه روزی بخش های مختلف از جمله تعمیرات، بهره برداری، خدمات فنی و HSE و دیگر دست اندرکاران مجتمع ، برنامه ریزی لازم جهت رفع کلیه اشکالات و بازسازی تجهیزات حادثه دیده صورت پذیرفت و این واحد در مرحله تولید قرار گرفت.
وی افزود: واحد الفین پتروشیمی امیرکبیر از طرح های برنامه پنج ساله دوم کشور بوده که پس از راه اندازی، خوراک واحدهای پایین دست مجتمع را تامین می نماید. این واحد همچنین خوراک واحد پلی پروپیلن شرکت نوید زرشیمی را تامین می نماید.
مصدقی فرد ادامه داد: در حال حاضر شرایط تولید این واحد به حالت عادی در جریان می باشد و جای نگرانی وجود ندارد.
بر اساس این گزارش، حدود ساعت ۰۳:۳۳ بامداد ۱۷ خرداد ماه جاری در واحد الفین پتروشیمی امیرکبیر و در کوره های یک و دو آتش سوزی رخ داد و پس از دقایقی با تلاش نیروهای آتش نشانی به طور کامل مهار شد.
این حادثه تلفات جانی در پی نداشت و دلیل دقیق وقوع حادثه و میزان خسارت وارده در دست بررسی است و حالت عادی با خارج کردن واحد الفین از سرویس به مجتمع بازگشت.

حتما بخوانید :  کارنامه بازارها درمیانه بهار |بورس پس از لغو برجام

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت سیمان اصفهان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ مبلغ ۴۵۲ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.