تاریخ: ۱۲:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۸

2067, 
برنامه های هرمز برای تولید محصولات خاص و تحقق سوددهیReviewed by رادیوسهام on Jun 18Rating: 4.0برنامه های هرمز برای تولید محصولات خاص و تحقق سوددهیبرنامه های هرمز برای تولید محصولات خاص و تحقق سوددهی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

برنامه های هرمز برای تولید محصولات خاص و تحقق سوددهی

 ارزانی درباره پیش بینی سود ۸۲ ریالی هر سهم سال جاری “هرمز” نیز گفت: به طور قطع  در سال جاری نه تنها ضرر نخواهیم کرد بلکه شاهد سود دهی خواهیم بود. شرکت فولاد  هرمزگان با توجه به قرارگیری در منطقه بسیار مناسب و در اختیار داشتن ظرفیت مطلوب  می تواند دارای EPS مثبت باشد.

 

به گزارش رادیوسهام ، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان از برنامه این زیر مجموعه مهم ۱٫۵هزار میلیارد تومانی فولاد مبارکه برای تولید فولاد خاص خبر داد و گفت: قطعاً در سال جاری نه تنها ضرر نخواهیم کرد بلکه شاهد سود دهی خواهیم بود.

فرزاد ارزانی ادامه داد: بخش اندکی از محصول تولیدی فولاد هرمزگان در بازار داخلی مصرف و مابقی آن راهی بازارهای صادراتی می شود. صادرات نیز تابع نظم بازار جهانی بوده و باید بازاری وجود داشته باشد تا محصولی صادر شود.

وی تصریح کرد: وضعیت فولاد در یکی دو سال اخیر مناسب نبود اما خوشبختانه شرایط مانند سال های پیش نیست و بهتر از سال گذشته شده است. امیدواریم با ظرفیتی که در شرکت فولاد  هرمزگان وجود دارد و بهبود وضعیت، این شرکت بتواند با ظرفیت کامل فعالیت کرده و اقدام به صادرات محصول کند. چرا که بازارهایی شناسایی شده و مشتری های بالقوه متعددی وجود دارد.

حتما بخوانید :  ۵ شرکت امروز مجمع پایان سال مالی برگزار می کنند

ارزانی درباره پیش بینی سود ۸۲ ریالی هر سهم سال جاری “هرمز” نیز گفت: به طور قطع در سال جاری نه تنها ضرر نخواهیم کرد بلکه شاهد سود دهی خواهیم بود. شرکت فولاد هرمزگان با توجه به قرارگیری در منطقه بسیار مناسب و در اختیار داشتن ظرفیت مطلوب می تواند دارای EPS مثبت باشد.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان از برنامه این زیرمجموعه مهم ۱٫۵ هزار میلیارد تومانی فولاد مبارکه برای تولید فولاد خاص خبر داد و تصریح کرد: قیمت تمام شده محصولات تولیدی باید کاهش یابد و به همین منظور باید با کاهش و حذف اضافات، میزان مصرف را بهینه کنیم. برای این موضوع برنامه هایی در دستور کار است. این موضوع تنها شامل تولید نبوده، بلکه باید در بخش های ستادی نیز برخی هزینه ها کاهش می یابد. در این میان هیچگاه به دنبال کاهش کیفیت و خدمات به کارکنان نبوده بلکه معتقد به مدیریت بهینه هزینه ها هستیم تا وجوه.در جای درست خرج شود.

به گفته ارزانی ۶۰ درصد هزینه های فولاد هرمزگان در بخش خرید مواد اولیه بوده و در صورت صرفه جویی ۱۰ درصدی، شش درصد از هزینه ها کاهش خواهد یافت.

خبر انتخاب شده برای شما

صف طولانی دریافت ارز ۴۲۰۰تومانی روند تامین مواد اولیه قطعه‌سازان را با مشکلاتی روبه‌رو کرده است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.