2224, 
وام پنج میلیونی با پشتوانه یارانه به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟Reviewed by رادیو سهام on Jun 18Rating: 5.0وام پنج میلیونی با پشتوانه یارانه به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟وام پنج میلیونی با پشتوانه یارانه به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

احمد‌ حاتمی‌ یزد در خصوص نحوه پرداخت وام پنج میلیونی با پشتوانه یارانهوام پنج میلیونی با پشتوانه یارانه به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ نقدی اظهار داشت: نحوه پرداخت این وام نیز همانند سایر وام‌هاست و نیاز به وثیقه و ضامن دارد و اینگونه نیست که به همه افراد تعلق گیرد.

به گزارش رادیو سهام، احمد‌ حاتمی‌ یزد در خصوص نحوه پرداخت وام پنج میلیونی با پشتوانه یارانه نقدی اظهار داشت: نحوه پرداخت این وام نیز همانند سایر وام‌هاست و نیاز به وثیقه و ضامن دارد و اینگونه نیست که به همه افراد تعلق گیرد.

وی افزود: مسلما این وام به افرادی تعلق می‌گیرد که با یارانه خرج زندگی خود را نمی‌دهند و می‌توانند اقساط را از محل یارانه خود بپردازند.

حاتمی‌تصریح کرد: ضمن آن که در بخشنامه بانک مرکزی نیز آمده است هیچ اجباری در پرداخت این وام نیست و در صورتی که بانک‌ها منابع لازم برای پرداخت وام پنج میلیونی را دارند می‌توانند آنرا بپردازند.

این کارشناس بانکی خاطرنشان کرد: متاسفانه بعد از انقلاب شاهد دستورات تکلیفی برای پرداخت تسهیلات مختلف بودیم که همین موضوع باعث مشکلات این روزهای بانک‌ها شده است.

حتما بخوانید :  رشد ۷۰ درصدی عوارض واحد‌های مسکونی و تجاری
خبرگزاری ایلنا

خبر انتخاب شده برای شما

روایت های نادرستی که این روزها از نظام بانکی مطرح می شود نه تنها منافع سپرده گذاران و سیستم بانکی را نشانه گرفته بلکه ساختار اقتصاد را تحت تاثیر قرار داده است