2224, 
وام پنج میلیونی با پشتوانه یارانه به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟Reviewed by رادیو سهام on Jun 18Rating: 5.0وام پنج میلیونی با پشتوانه یارانه به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟وام پنج میلیونی با پشتوانه یارانه به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

احمد‌ حاتمی‌ یزد در خصوص نحوه پرداخت وام پنج میلیونی با پشتوانه یارانهوام پنج میلیونی با پشتوانه یارانه به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ نقدی اظهار داشت: نحوه پرداخت این وام نیز همانند سایر وام‌هاست و نیاز به وثیقه و ضامن دارد و اینگونه نیست که به همه افراد تعلق گیرد.

به گزارش رادیو سهام، احمد‌ حاتمی‌ یزد در خصوص نحوه پرداخت وام پنج میلیونی با پشتوانه یارانه نقدی اظهار داشت: نحوه پرداخت این وام نیز همانند سایر وام‌هاست و نیاز به وثیقه و ضامن دارد و اینگونه نیست که به همه افراد تعلق گیرد.

وی افزود: مسلما این وام به افرادی تعلق می‌گیرد که با یارانه خرج زندگی خود را نمی‌دهند و می‌توانند اقساط را از محل یارانه خود بپردازند.

حاتمی‌تصریح کرد: ضمن آن که در بخشنامه بانک مرکزی نیز آمده است هیچ اجباری در پرداخت این وام نیست و در صورتی که بانک‌ها منابع لازم برای پرداخت وام پنج میلیونی را دارند می‌توانند آنرا بپردازند.

این کارشناس بانکی خاطرنشان کرد: متاسفانه بعد از انقلاب شاهد دستورات تکلیفی برای پرداخت تسهیلات مختلف بودیم که همین موضوع باعث مشکلات این روزهای بانک‌ها شده است.

حتما بخوانید :  تازه ترین پیش بینی از وضعیت بازار مسکن در سال 97
خبرگزاری ایلنا

خبر انتخاب شده برای شما

نماینده رسمی میتسوبیشی در ایران شرایط فروش شاسی‌بلند اوتلندر PHEV را اعلام کرد.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.