2680, 2224, 
افزایش حجم معاملات مسکن| رونق بازار مسکن ازمهرماهReviewed by رادیوسهام on Jun 18Rating: 4.0افزایش حجم معاملات مسکن| رونق بازار مسکن ازمهرماه افزایش حجم معاملات مسکن| رونق بازار مسکن ازمهرماه
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

افزایش حجم معاملات مسکن| رونق بازار مسکن ازمهرماه

رئیس اتحادیه مشاورین املاک گفت: دوران رکود مسکن به پایان رسیده و از مهر ماه فصل رونق این بخش آغاز خواهد شد.

 

به گزارش رادیوسهام ، حسام عقبایی رئیس اتحادیه مشاورین املاک ، در خصوص وضعیت بازار مسکن اظهار داشت: در تهران حجم معاملات در حال افزایش است و با توجه به اینکه در ماه رمضان کاهش نسبی معاملات وجود دارد، پیش بینی می شود حجم معاملات افزایش یابد.
وی افزود: آخرین آمارها از معاملات این گونه است که تا خرداد ماه ۹۶  درکشور بیش از ۴۲ هزار و ۸۵۰ قرارداد خرید و فروش و ۲۰۱ هزار و۵۷ قرارداد اجاره منعقد و در تهران نیز ۱۳ هزار و ۵۹۸ قرارداد خرید و فروش و ۱۶ هزار ۴۴۹ قرارداد اجاره منعقد شده است .
عقبایی با اشاره به اینکه وضعیت معاملات مسکن در سه ماهه اول سال ۹۶ امید بخش بوده، گفت: فروردین ماه بدلیل اینکه پانزده روز اول بازار مسکن تعطیل است عملا شاخص مناسبی برای بررسی وضعیت مسکن نیست و اردیبهشت هم بدلیل تقارن با انتخابات این بازار راکد بوده اما در خرداد ماه بازار مسکن شاهد تحول در حجم معاملات خواهد بود.
رئیس اتحادیه مشاورین املاک با بیان اینکه بازار مسکن از ابتدای خرداد تا اواخر شهریور دوران پیش رونق را طی خواهد کرد، گفت: در این مدت در حوزه اجاره قطعا افزایش معاملات را شاهد خواهیم بود،خرید و فروش هم افزایش می یابد.
وی بیان کرد:اصلاح نظام بانکی و تغییر در روند اعطای تسهیلات موجب رونق بازار مسکن خواهد شد و سیر صعودی معاملات را تا آخر سال خواهیم داشت.
عقبایی در پایان تاکید کرد: رکود چهارساله مسکن به پایان رسیده است و از مهرماه سال جاری دوران رونق بازار مسکن فرا خواهد رسید.
منبع: باشگاه خبرنگاران حوان

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی ۸۰ نفر از بزرگان بازار مسکن از آینده بازار
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.
حتما بخوانید :  مهمترین فاکتور تعیین قیمت مسکن چیست