تاریخ: ۱۶:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۸

2067, 
عرضه بلوک ۳۱.۷ درصدی زنجانReviewed by رادیوسهام on Jun 18Rating: 4.0 عرضه بلوک ۳۱.۷ درصدی زنجان عرضه بلوک ۳۱.۷ درصدی زنجان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

 عرضه بلوک ۳۱.۷ درصدی زنجان

به این ترتیب روز شنبه ۲۴ تیر بیش از ۵۲۹ میلیون و ۱۰۷ هزار سهم این شرکت قبل  از بهره برداری، توسط کارگزاری مهرآفرین به قیمت پایه هر سهم ۱۰۰ تومان و معادل کمتر از ۵۳ میلیارد تومان، بطور یکجا و نقد روانه میز فروش می شود. این درحالی است که دیروز قیمت هر سهم این شرکت در بازار پایه فرابورس، ۱۵۵ تومان و دارای صف خرید  بیش از ۲.۲ میلیون سهمی بود.

 

به گزارش رادیوسهام ، ۳۰ ماه بعد از فروش بلوک ۱۵٫۶درصدی شرکت پتروشیمی زنجان توسط بانک صادرات، بلوک۳۱٫۷ درصدی این شرکت فرا بورسی دارای صف خرید به قیمت پایه هر سهم ۱۰۰ تومان عرضه می شود.

بر اساس این گزارش، در حالی بانک صادرات ۳۰ مهر سال ۹۳ قادر به فروش ۱۵٫۶۴ درصد از سهام شرکت پتروشیمی زنجان شد که این بلوک بعد از چهار روز رقابت به ارزش ۲۳ میلیارد تومان فروخته شده بود.

حال بعد از حدود ۳۰ ماه از آن تاریخ، شرکت سامان پلاستیک در نظر دارد با فروش بلوک ۳۱٫۷ درصدی “زنجان” از ترکیب سهامداری آن خارج شود.

حتما بخوانید :  بی‌پولی حرکت چرخ تولید ریل ملی را کند کرد

به این ترتیب روز شنبه ۲۴ تیر بیش از ۵۲۹ میلیون و ۱۰۷ هزار سهم این شرکت قبل از بهره برداری، توسط کارگزاری مهرآفرین به قیمت پایه هر سهم ۱۰۰ تومان و معادل کمتر از ۵۳ میلیارد تومان، بطور یکجا و نقد روانه میز فروش می شود. این درحالی است که دیروز قیمت هر سهم این شرکت در بازار پایه فرابورس، ۱۵۵ تومان و دارای صف خرید بیش از ۲٫۲ میلیون سهمی بود.

خبر انتخاب شده برای شما

به گفته دکتر شاپور محمدی اقدام بسیار مهم سازمان بورس و اوراق بهادار در سال ۹۶ اصلاح دستورالعمل های مربوط به توقف و بازگشایی نمادها در بورس بود
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.