تاریخ: ۱۲:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

2067, 
نماد کماسه متوقف شدReviewed by رادیوسهام on Jun 19Rating: 4.0 نماد کماسه متوقف شد نماد کماسه متوقف شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

 نماد "کماسه" متوقف شد

در آگهی مذکور عنوان شده که شرکت تامین ماسه ریخته گری در نظر دارد یک باب ساختمان چهار طبقه با کاربری اداری خود را شامل چهار واحد آپارتمان به مساحت کل ۴۱۷.۷۲ متر مربع،  زیرزمین به مساحت ۹۰ متر مربع و مساحت زمین ۱۸۹.۳۶ مترمربع با قیمت پایه ۵۵ میلیارد ریال  به فروش برساند.

 

 به گزارش رادیوسهام ، صبح روز جاری آگهی مزایده فروش ساختمان چهار طبقه متعلق به شرکت تامین ماسه ریخته گری در روزنامه اطلاعات منتشر شد و در پی آن در حالی که “کماسه” با  افزایش تقاضا برای خرید سهام مواجه شده بود، نماد معاملاتی این مجموعه به دلیل تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شد.

 در آگهی مذکور عنوان شده که شرکت تامین ماسه ریخته گری در نظر دارد یک باب ساختمان چهار طبقه با کاربری اداری خود را شامل چهار واحد آپارتمان به مساحت کل ۴۱۷٫۷۲ متر مربع، زیرزمین به مساحت ۹۰ متر مربع و مساحت زمین ۱۸۹٫۳۶ مترمربع با قیمت پایه ۵۵ میلیارد ریال به فروش برساند.

متن آگهی فوق در شرایطی در فضای مجازی در میان اهالی بازار سرمایه دست به دست شد و سبب استقبال سهامداران از سهام این مجموعه شد که همزمان با آن نماد معاملاتی “کماسه” به دلیل اعلام تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شد و حال باید دید که گزارش های مربوط به آخرین وضعیت سودآوری این شرکت چه زمانی منتشر می شود و نماد”کماسه” به تابلوی معاملات بورس باز می گردد.

حتما بخوانید :  انعقاد بزرگترین قرارداد فروش فولاد خوزستان با آلمان و اسپانیا

خبر انتخاب شده برای شما

صف طولانی دریافت ارز ۴۲۰۰تومانی روند تامین مواد اولیه قطعه‌سازان را با مشکلاتی روبه‌رو کرده است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.