تاریخ: ۱۵:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

2067, 
توضیحات کوتاه مدیر عامل چکاپا در خصوص وضعیت سودآوریReviewed by رادیوسهام on Jun 19Rating: 4.0 توضیحات کوتاه مدیر عامل چکاپا در خصوص وضعیت سودآوری توضیحات کوتاه مدیر عامل چکاپا در خصوص وضعیت سودآوری
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

حمد مقدم مدیر عامل گروه صنایع کاغذ پارس در نامه ای کوتاه که در سامانه کدال منتشر شده به اطلاع سهامداران و فعالان بازار سرمایه رساند که اتفاق با اهمیت اثرگذاری بر روند سودآوری شرکت رخ نداده و همچنان سود برآوردی ۳۲۹ ریالی برای سال مالی ۹۶ بدون تغییر باقی مانده است.

به گزارش رادیوسهام ، مدیر عامل گروه صنایع کاغذ پارس که سهام آن طی روزهای اخیر روند نوسانی رو به نزول را سپری می کند، طی نامه شفاف سازی از عدم تغییر سود برآوردی این مجموعه در سال مالی ۹۶ خبر داد و در پی آن روند قیمت سهام شرکت به مدار صعودی بازگشت.

 احمد مقدم مدیر عامل گروه صنایع کاغذ پارس در نامه ای کوتاه که در سامانه کدال منتشر شده به اطلاع سهامداران و فعالان بازار سرمایه رساند که اتفاق با اهمیت اثرگذاری بر روند سودآوری شرکت رخ نداده و همچنان سود برآوردی ۳۲۹ ریالی برای سال مالی ۹۶ بدون تغییر باقی مانده است.

حتما بخوانید :  پنج ضامن رونق بورس‌ 96 | تبدیل سقف قدیم به کف جدید

بر اساس اطلاعات موجود، این مجموعه با سرمایه بیش از یک هزار و ۳۱۵ میلیارد ریال برای سال مالی منتهی به ۳۰ آبان ماه ۹۶ مبلغ ۳۲۹ ریال سود به ازای هر سهم پیش بینی کرده و برای دوره سه ماهه اول همان سال سود ۸۱ ریالی محقق کرده است. در عین حال این سود ۸۱ ریالی “چکاپا” در دوره سه ماهه اول سال مالی ۹۶ نسبت به دوره مشابه سال مالی گذشته با رشد ۳۷۳ درصدی همراه شده است.

خبر انتخاب شده برای شما

فراهم شدن بستر پذیرش اسناد خزانه اسلامی (سخاب) در بازار ثانویه معاملات ساده‌ترین و مهم‌ترین  راهکار برای متعادل سازی و شفاف سازی قیمت این اسناد است.