تاریخ: ۱۳:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

2067, 
انعقاد قرارداد رکیش و بانک صادرات | آخرین وضعیت قراردادهاReviewed by رادیوسهام on Jun 19Rating: 4.0 انعقاد قرارداد رکیش و بانک صادرات | آخرین وضعیت قراردادها انعقاد قرارداد رکیش و بانک صادرات | آخرین وضعیت قراردادها
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

انعقاد قرارداد رکیش و بانک صادرات | آخرین وضعیت قراردادها

مدیر عامل شرکت اعتباری ایران کیش با اشاره به اینکه تعداد درگاه های اینترنتی  هم ۲۷۷ درصد رشد کرده از تولید ۱۴ هزار کارت الکترونیکی Closed Loop در سال گذشته  خبر داد و اعلام کرد افزایش تولید این محصول از برنامه های ویژه سال جاری “رکیش” است.

 

به گزارش رادیوسهام ، مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش با تشریح اقدامات انجام شده و مهمترین برنامه های سال جاری گفت: بعد از ۱۶ ماه پیگیری و جلسه قرارداد مهم با بانک صادرات به نتیجه رسید.

صادق فرامرزی در جریان مجمع سالانه “رکیش” که شنبه هفته جاری با حضور ۹۲ درصد سهامداران برگزار شد، با بیان آخرین وضعیت این شرکت و مهمترین برنامه های سال جاری، اخبار خوشی از قرارداد مهم با بانک صادرات داد.

در این مجمع بعد از ارایه گزارش عملکرد هیات مدیره توسط مدیرعامل و گزارش حسابرس و پاسخ به سئوالات سهامداران، صورت های مالی اسفند ۹۵ تصویب و مقرر شد به ازای هر سهم ۵۵ تومان سود پراخت شود.

بر اساس این گزارش، “رکیش” یکی از شرکت های حاضر در پروژه صندوق‌های فروشگاهی بوده و برنامه افزایش سرمایه ۵۳ درصدی دارد تا به موجب آن سرمایه شرکت از ۱۳۱ میلیارد تومان  به ۲۰۰ میلیارد تومان برسد.

گزارش مدیرعامل از آخرین جایگاه شرکت و اقدامات انجام شده

فرامرزی ادامه داد: از لحاظ مبلغ و تعداد تراکنش های سال گذشته سهم “رکیش” از بازار به ترتیب ۱۳٫۹ و ۸٫۷ درصد بود که منجر به رتبه دوم و پنجم شده است. علاوه بر این در حالی نصب پایانه ها با ۱۹ درصد رشد به ۸۵۸ هزار و ۱۹۹ دستگاه رسید که ظرفیت نصب دستگاه ها با ۱۴ درصد رشد نسبت به سال ۹۴ به ۲۸۲ هزار و ۶۶۶ دستگاه بالغ شده است.

حتما بخوانید :  شوینده ها ١۵ درصد افزایش نرخ گرفتند |ورود قدرتمندانه پاکشو به سال ٩٧

به گفته این مقام مسئول، تعداد تراکنش های سال گذشته کارت اعتباری ایران کیش نسبت به سال ۹۴ بالغ بر ۲۸ درصد افزایش یافت و به بیش از ۹۷۲ میلیون و ۱۹۲ مورد رسید که بالاتر از پیش بینی ها بود. ارزش این تعداد تراکنش هم با رشد ۵۰ درصدی به بیش از ۱۹۵٫۹ میلیارد تومان بالغ شد.

مدیر عامل شرکت اعتباری ایران کیش با اشاره به اینکه تعداد درگاه های اینترنتی هم ۲۷۷ درصد رشد کرده از تولید ۱۴ هزار کارت الکترونیکی Closed Loop در سال گذشته خبر داد و اعلام کرد افزایش تولید این محصول از برنامه های ویژه سال جاری “رکیش” است.

وی با اعلام فعالیت ۹۲۳ نیروی انسانی با استقرار ۵۶ درصدی تهران و ۴۴ درصدی سایر استان ها و تاکید بر ارایه آموزش های بروز، ادامه داد: طی سال گذشته بهره وری نیروی انسانی شرکت ۲۰ درصد افزایش یافته و هر نفر مسئول ۸۴۰ پایانه بود.

معرفی مشتریان و محصولات اصلی “رکیش”

مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش ، بانک های آینده ، شهر، کارآفرین، تجارت، سپه ، صادرات، رفاه ، توسعه صادرات ، خاورمیانه ، پست بانک و سه موسسه کوثر ، ملل و ثامن را از مشتریان اصلی معرفی کرد و محصولات را شامل اکو سیستم پات ( مجمموعه ایی از ابزارهای مبتنی بر موبایل و…)، پات زندگی ، هم پات (کارت خوان فروشگاهی)، هایپر پات ( صندوق فروشگاهی)، پایانه های فروش مجهز به NFC ، سولار پات (کارت خوان های سیار با امکان شارژ باتری خورشیدی) ، پی پات ( کیف الکترونیکی)، پات سی (قابل استفاده در تاکسی ها)، رایانه شخصی قابل حمل POS PDT، ماشین خودکار فروش و  کیوسک پرداخت دانست.

حتما بخوانید :  انتظار رشد چشمگیر بازار سرمایه وجود دارد|معرفی صنایع با بیشترین پتانسیل برای رشد قیمت

مهمترین پروژه شرکت و خرید انبار ۱۱ هزار متری

فرامرزی با اعلام افزایش ۲۲۶ درصدی سود هر سهم شرکت ( از ۲۸۵ به ۶۴۵ ریال) و نهایی شدن افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی ( از ۶۵٫۵ به ۱۳۱ میلیارد تومان) در سال گذشته “آسان خرید” را مهمترین پروژه شرکت معرف کرد و ادامه داد: درحالی به دلیل کمبود منابع مالی، پرداخت تسهیلات یکی از محدودیت ها و مشکلات بانک ها است که با توجه به امکان خرید اعتباری از طریق “آسان خرید”، این مشکل و محدودیت برطرف می شود.

به گفته وی این پروژه دارای مزایایی چون نرخ اندک کارمزد، افزایش قدرت خرید، قابلیت بازگشت اعتبار به صورت مستمر با پراخت اقساط، سبد متنوع کالا و خدمات، تعیین توافقی اقساط ۳ الی ۱۲ ماهه مبلغ کالا و خدمات برای مشتریان است.

مدیرعامل “رکیش” همچنین از خرید انباری به مساحت ۱۱ هزار متر در شهریار خبر داد که قرار است در آینده ایی نزدیک تجهیز شود تا امکان گسترش فعالیت ها در حوزه تعمیر و نگهداری فراهم و هزینه های ناشی از اجاره ، حذف شود.

فرامرزی افزایش سرانه تعداد و مبلغ تراکنش ها از طریق افزایش درآمد شاپرکی و افزایش نرخ بازدهی سرمایه، افزایش درآمدهای ناشی از محصولات جدید و افزایش سهم بازار محصولات به غیر از پایانه های فروش، طراحی و اجرا نظام طبقه بندی مشاغل و حقوق و دستمزد، پیاده سازی نظام کنترل موجودی و انبار، داشبورد مدیریتی، نوسازی پایانه های معیوب و نصب مجدد آنها، برقراری ارتباط آنلاین با پیشتبان از طریق موبایل و تبلت، بهبود سرعت پایانه های فروش، متمرکز کردن واحد تماس و توسعه آن و… را از جمله برنامه های سال جاری این شرکت بورسی دانست.

حتما بخوانید :  گسترش همکاری آلمانی ها و‌ شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

خبر ویژه و اعلام آخرین وضعیت قرارداد مهم با بانک صادرات

وی در ادامه گفت: در این جلسه خبر ویژه ایی اعلام می شود که براساس آن قرار است بزودی با همکاری دانشگاه تهران و کارت اعتباری ایران کیش ، برای اولین بار دوره NBA با گرایش مدیریت تامین خدمات پرداخت راه اندازی شود.

فرامرزی درباره آخرین وضعیت قرارداد مهم با بانک صادرات که عدم نهایی شدن منجر به تاخیر در پرداخت سود سهام در سال گذشته شده بود، توضیح داد: بعد از ۱۶ ماه جلسه ، این قرارداد ۱۰ اسفند سال گذشته به نتیجه رسیده و انتظار می رود تا یکی دو ماه بعد اجرایی شود.

خبر انتخاب شده برای شما

صف طولانی دریافت ارز ۴۲۰۰تومانی روند تامین مواد اولیه قطعه‌سازان را با مشکلاتی روبه‌رو کرده است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.