تاریخ: ۱۵:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

2067, 
افت ۸۷ واحدی دماسنج گروه خودروReviewed by رادیوسهام on Jun 19Rating: 4.0افت ۸۷ واحدی دماسنج گروه خودرو افت ۸۷ واحدی دماسنج گروه خودرو
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

افت ۸۷ واحدی دماسنج گروه خودرو

امروز دوشنبه ۲۹ خردادماه، گروه خودرو شروع متعادل و مثبتی داشت ولی  پس از گذشت یک ساعت از معاملات به روند منفی خود بازگشت، از این رو دماسنج  گروه با افت ۸۷ واحدی در مدار ۱۸ هزار و ۴۰۴ واحد ایستاد.

 

به گزارش رادیوسهام ، ارزش معاملات گروه خودرو در این روز بالغ بر ۶  میلیارد تومان شد که ناشی از جابه جایی ۴۹٫۶ میلیون سهام و حق تقدم از گروه خودرو و ساخت قطعات در ۴٫۳ هزار نوبت معاملاتی بود.

امروز نمادهای خاهن و ختراک در آستانه منفی کامل و قیمتهای ۲,۵۱۲ و ۳,۵۷۲ ریال صف فروش کم حجمی داشتند.

خپویش نیز با افت ۴٫۷ درصدی در قیمت ۱۹,۶۵۰ ریال در آستانه صف فروش شدن قرار داشت، در طرف مقابل خلنت در آستانه مثبت کامل و قیمت ۳,۰۹۴ ریال صف خرید  بود و نماد خشرق با رشد ۳٫۹ درصدی در قیمت ۲,۳۵۰ ریال جزو سبزتذینهای گروه بود.

مابقی نمادها متعادل مثبت یا منفی بودند در این بین نمادهای خودرو، خگستر، خزامیا، خبهمن، خرینگ و خکار در حوالی صفر تابلو قرار داشتند.

حتما بخوانید :  تشریح وضعیت زنجیره تامین گروه سایپا

خودرو، امروز را با قیمت ۲,۶۵۲ ریال در حوالی صفر مثبت تابلو به پایان برد، خزامیا، خاور و خاذین نیز در  قیمتهای  ۸۰۲ ، ۷۹۱ و ۹۱۰ ریال قرار گرفتند.

به این ترتیب، امروز هم گروه خودرو در غیاب لیدر گروه، سایپا به سر برد و معاملاتی کم عمق داشت که ضعف نقدینگی در بازار را نشان می‌داد.

منبع: عصرخودرو

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل فرابورس ایران می‌گوید دستورالعمل جدید توقف و بازگشایی نمادها منطبق با استانداردهای دنیا است، اما باید کم کم اصلاحاتی در آن صورت گیرد. او تاکید می‌کند شرکت‌هایی که می‌خواهند در سال ۱۳۹۶ عرضه اولیه شوند باید پیش بینی سود را در گزارش خود داشته باشند اما شرکت‌هایی که در حال حاضر بورسی یا فرابورسی هستند نیازی نیست پیش‌بینی سود اعلام کنند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.