تاریخ: ۱۵:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

2067, 
افت ۸۷ واحدی دماسنج گروه خودروReviewed by رادیوسهام on Jun 19Rating: 4.0افت ۸۷ واحدی دماسنج گروه خودرو افت ۸۷ واحدی دماسنج گروه خودرو
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

افت ۸۷ واحدی دماسنج گروه خودرو

امروز دوشنبه ۲۹ خردادماه، گروه خودرو شروع متعادل و مثبتی داشت ولی  پس از گذشت یک ساعت از معاملات به روند منفی خود بازگشت، از این رو دماسنج  گروه با افت ۸۷ واحدی در مدار ۱۸ هزار و ۴۰۴ واحد ایستاد.

 

به گزارش رادیوسهام ، ارزش معاملات گروه خودرو در این روز بالغ بر ۶  میلیارد تومان شد که ناشی از جابه جایی ۴۹٫۶ میلیون سهام و حق تقدم از گروه خودرو و ساخت قطعات در ۴٫۳ هزار نوبت معاملاتی بود.

امروز نمادهای خاهن و ختراک در آستانه منفی کامل و قیمتهای ۲,۵۱۲ و ۳,۵۷۲ ریال صف فروش کم حجمی داشتند.

خپویش نیز با افت ۴٫۷ درصدی در قیمت ۱۹,۶۵۰ ریال در آستانه صف فروش شدن قرار داشت، در طرف مقابل خلنت در آستانه مثبت کامل و قیمت ۳,۰۹۴ ریال صف خرید  بود و نماد خشرق با رشد ۳٫۹ درصدی در قیمت ۲,۳۵۰ ریال جزو سبزتذینهای گروه بود.

مابقی نمادها متعادل مثبت یا منفی بودند در این بین نمادهای خودرو، خگستر، خزامیا، خبهمن، خرینگ و خکار در حوالی صفر تابلو قرار داشتند.

حتما بخوانید :  "وملل" زیان هر سهم خود را کاهش داد

خودرو، امروز را با قیمت ۲,۶۵۲ ریال در حوالی صفر مثبت تابلو به پایان برد، خزامیا، خاور و خاذین نیز در  قیمتهای  ۸۰۲ ، ۷۹۱ و ۹۱۰ ریال قرار گرفتند.

به این ترتیب، امروز هم گروه خودرو در غیاب لیدر گروه، سایپا به سر برد و معاملاتی کم عمق داشت که ضعف نقدینگی در بازار را نشان می‌داد.

منبع: عصرخودرو

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت اعتباری ملل در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، مبلغ ۴۰۳ ریال زیان به ازای هر
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.