تاریخ: ۱۷:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

2067, 
اختصاص 287 ریال سود به ازای هر سهم وصندوقReviewed by رادیوسهام on Jun 19Rating: 4.0اختصاص 287 ریال سود به ازای هر سهم وصندوقاختصاص 287 ریال سود به ازای هر سهم وصندوق
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

اختصاص 287 ریال سود به ازای هر سهم وصندوق

شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره شش ماهه نخست سال مالی ۹۵ مبلغ ۷ هزار و ۷۴۵ میلیارد و ۱۵۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس ۲۸۷ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد.

 

به گزارش رادیوسهام ، شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری صورت های مالی نیمه نخست سال مالی ۹۵ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

 شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره شش ماهه نخست سال مالی ۹۵ مبلغ ۷ هزار و ۷۴۵ میلیارد و ۱۵۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس ۲۸۷ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد.

بر اساس این گزارش، “وصندوق” در شش ماهه ابتدای سال با سرمایه ۲۷ هزار میلیارد ریال معادل ۷ هزار و ۸۳۴ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال درآمد عملیاتی داشت.

از درآمد عملیاتی این شرکت هزینه‌های فروش، اداری و عمومی کسر شد و سود عملیاتی دوره به مبلغ ۷ هزار و ۷۴۴ میلیارد و ۱۳۸میلیون ریال رسید.

حتما بخوانید :  حمایت دولت سوئد از گسترش همکاری ولوو با سایپا

از سود عملیاتی شرکت نیز هزینه های مالی کسر و درآمد های غیر عملیاتی به آن اضافه شد و سود خالص دوره برابر ۷ هزار و ۷۴۵ میلیارد و ۱۵۱ میلیون ریال به دست آمد و بر این اساس مبلغ ۲۸۷ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت.

به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ ۸ هزار و ۹۴۴ میلیارد و ۶۶۴میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

این شرکت دلایل تغییرات واقعی دوره منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۵ را بصورت حسابرسی نشده نسبت به اطلاعیه قبلی به شرح ذیل اعلام کرد.

سهم سود از شرکتهای نفت ایرانول و پتروشیمی جم (شرکتهای وابسته) بر اساس صورتهای مالی منتشره شرکتهای یاد شده و درآمد پیش بینی و اعلام شده توسط این شرکت لحاظ شده است.

شایان ذکر است پس از برگزاری مجامع شرکتهای مورد اشاره تعدیلات لازم صورت خواهد گرفت.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل فرابورس ایران می‌گوید دستورالعمل جدید توقف و بازگشایی نمادها منطبق با استانداردهای دنیا است، اما باید کم کم اصلاحاتی در آن صورت گیرد. او تاکید می‌کند شرکت‌هایی که می‌خواهند در سال ۱۳۹۶ عرضه اولیه شوند باید پیش بینی سود را در گزارش خود داشته باشند اما شرکت‌هایی که در حال حاضر بورسی یا فرابورسی هستند نیازی نیست پیش‌بینی سود اعلام کنند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.