2680, 2224, 
پیش بینی رونق معاملات بازار مسکن در سال 96Reviewed by رادیو سهام on Jun 21Rating: 5.0پیش بینی رونق معاملات بازار مسکن در سال 96پیش بینی رونق معاملات بازار مسکن در سال 96
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور گفت: تقویتپیش بینی رونق معاملات بازار مسکن در سال 96 بازار مصرفی مسکن و تعیین سقف برای نرخ سود بانکی دست سوداگران را از بازار مسکن کوتاه می کند.

به گزارش رادیو سهام، مهدی روانشادینا در گفتگو با خبرنگار مسکن، با اشاره به لزوم برنامه ریزی برای خروج از رکود گفت: باید جهت گیری سرمایه گذاران را به بخش مسکن هدایت کرده و تقاضای بالقوه را در این بخش تقویت کنیم.

وی در ادامه افزود: در دوره‌های گذشته با افزایش قیمت مسکن، رونق در این بازار نیز شروع می‌شد به طوریکه با بالا رفتن قیمت‌ها متقاضیان بیشتر به سمت خرید هدایت می‌شدند.

عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان تصریح کرد: در حال حاضر نقدینگی در بخش تقاضا وجود دارد ولی به دلیل عدم کفایت، این نقدینگی به بخش‌های دیگر انتقال داده شده است.

روانشادینا اظهار داشت: باید زمینه‌ای را فراهم کنیم که اگر در بخش مسکن رونقی رخ دهد به واسطه تقاضای سودگرانه نباشد.

وی توضیح داد: در سال ۹۶ افزایش قیمتی بیش از  نرخ تورم نخواهیم داشت و اگر تحرک یا رونقی وجود دارد در تعداد معاملات مسکن است.

روانشادینا یادآور شد: تقویت بازار مصرفی مسکن و تعیین سقف برای نرخ سود بانکی دست سوداگران را از بازار مسکن کوتاه می کند.
منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر انتخاب شده برای شما

عضو کمیسیون صنایع مجلس با تاکید بر اینکه سودجویان تمام زورشان را به کار گرفته‌اند تا توزیع کوپنی دیرتر اجرایی شود گفت: به نظر می‌رسد تا پایان نیمه نخست امسال، مجبور به اجرایی کردن سیستم توزیع کوپنی در کشور خواهیم شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  روند صعودی طلا در تازه ترین در تازه ترین نظرسنجی کارشناسان