تاریخ: ۱۲:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۲

2067, 
انعقاد قرارداد جدید زیر مجموعه مداران و شرکت ملی پالایش و پخشReviewed by رادیوسهام on Jul 3Rating: 4.0 انعقاد قرارداد جدید زیر مجموعه مداران و شرکت ملی پالایش و پخش انعقاد قرارداد جدید زیر مجموعه مداران و شرکت ملی پالایش و پخش
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 انعقاد قرارداد جدید زیر مجموعه مداران و شرکت ملی پالایش و پخش

در نامه مذکور که روی سامانه کدال منتشر شده، عنوان شده که جلسه کمیسیون معاملات شرکت پخش فرآورده های نفتی در خصوص مناقصه پشتیبانی سامانه هوشمند سوخت در روز گذشته برگزار شده و شرکت توسعه ریز کامپیوتر ایران که یکی از زیرمجموعه های “مداران” است به دلیل ارایه بهترین پیشنهاد قیمت در انتظار ابلاغ رسمی از طرف شرکت پخش فرآورده های نفتی به عنوان برنده مناقصه است.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت داده پردازی ایران در خصوص برگزاری یا مشارکت در مناقصه ها و مزایده های با اهمیت و اثرات آن بر وضعیت سودآوری “مداران” در سال شفاف سازی کرد.

 در نامه مذکور که روی سامانه کدال منتشر شده، عنوان شده  که جلسه کمیسیون معاملات شرکت پخش فرآورده های نفتی در خصوص مناقصه پشتیبانی سامانه هوشمند سوخت در روز گذشته برگزار شده و شرکت توسعه ریز کامپیوتر ایران  که یکی از زیرمجموعه های “مداران” است، به دلیل ارایه بهترین پیشنهاد قیمت در انتظار ابلاغ رسمی از طرف شرکت پخش فرآورده های نفتی به عنوان برنده مناقصه است.

حتما بخوانید :  بازدهی قابل توجه نمادهای شوینده در هفته اول اسفند

مبلغ قرارداد حدود ۱۵۰میلیارد ریال برآورد می شود که اجرای آن در صورت ابلاغ به موقع از مرداد ماه سال۹۶ آغاز و به مدت ۱۲ ماه ادامه خواهد داشت. با توجه به اینکه بخشی از درآمد حاصل از فروش و ارایه خدمات سال ۱۳۹۶ در زمان پیش بینی فاقد قرارداد قطعی بوده است.

همچنین بر این موضوع تاکید شده که انعقاد و اجرای قرارداد مذکور تاثیری بر پیش بینی سود هر سهم اعلام شده برای سال جاری “مداران” در پی نخواهد داشت

خبر انتخاب شده برای شما

«کگل» به هر سهم ۶۹۹ ریال اختصاص داد
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر موفق شد از آغاز امسال تا پایان بهمن ماه ۲۵ میلیون و ۱۳۲ هزار و ۳۶۹ تن انواع محصولات داخلی و صادراتی تولید کند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.