تاریخ: ۱۳:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۳

2067, 
برنامه های چفیبر برای تغییر سبد محصولات تولیدیReviewed by رادیوسهام on Jul 4Rating: 4.0برنامه های چفیبر برای تغییر سبد محصولات تولیدیبرنامه های چفیبر برای تغییر سبد محصولات تولیدی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

برنامه های چفیبر برای تغییر سبد محصولات تولیدی

شرکت فیبر ایران از تغییر سبد محصولات تولیدی و اثرات مثبت آن بر وضعیت سودآوری “چفیبر” خبر داد.

 به گزارش رادیوسهام ،  شرکت در نامه ارسالی خود به سامانه کدال اعلام کرده که با توجه به اعلام قبلی مبنی بر تغییر سبد محصولات و تولیدات شرکت از فیبر با چگالی بالا به فیبر با چگالی متوسط به اطلاع می رساند، شرکت در نظر دارد ماشین آلات و قطعات دو خط تولید فیبر با چگالی بالای خود را (دو خط تولید به طور کامل) از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. ارزش دفتری این خطوط مجموعا ۲۳ هزار و ۲۴۵ میلیون ریال برآورد می شود و از محل فروش آن ها، همانگونه که در پیش بینی سال مالی  ۹۶ برآورد شده، مبلغ پنج هزار و ۳۰ میلیون ریال در سرفصل سایر هزینه ها و درآمدهای غیرعملیاتی لحاظ شده است. بدیهی است در صورت برگزاری مزایده و فروش بالاتر از نرخ پیش بینی شده، مراتب سریعاً به استحضار سهامداران خواهد رسید.

این مجموعه همچنین بر این موضوع تاکید کرده که اثرات مثبت ناشی از اجرای برنامه مذکور مشخص است و با توجه به بررسی های صورت گرفته در نتیجه اطلاعات افشا شده فوق، سود خالص اعلامی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ ۱۷ هزار و ۲۵۵ میلیون ریال و سایر درآمد های متفرقه پنج هزار و ۳۰ میلیون ریال محاسبه می شود.

خبر انتخاب شده برای شما

عرضه اولیه سهام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" شنبه آینده در بورس تهران انجام می شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.