تاریخ: ۱۴:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸

2067, 
صف تقاضای ۲۰ میلیونی مداران پایدار ماندReviewed by رادیوسهام on Jul 9Rating: 4.0 صف تقاضای ۲۰ میلیونی مداران پایدار ماند صف تقاضای ۲۰ میلیونی مداران پایدار ماند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

 صف تقاضای ۲۰ میلیونی مداران پایدار ماند

ذبیح الله فیض آبادی، مدیر عامل شرکت داده پردازی در پاسخ به درخواست رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی در خصوص رشد قیمت سهام شرکت ناشی  از انتشار شایعات پیرامون پروژه طرح سلامت و برنامه های عملیاتی آن توضیح داد.

 

به گزارش رادیوسهام ،  مدیر عامل شرکت داده پردازی ایران بنا به درخواست رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی در خصوص انتشار شایعات و گمانه زنی های منتشر شده میان اهای بازار سرمایه مبنی بر انعقاد قرارداد جدید این مجموعه شفاف سازی کرد.

 شرکت داده پردازی ایران جزو مجموعه هایی است که سهام آن طی روزهای اخیر با افزایش تقاضا برای خرید سهام مواجه شده و در جریان معاملات روز جاری صف خرید ۲۰ میلیونی در نماد “مداران” شکل گرفته است. در این بین ذبیح الله فیض آبادی، مدیر عامل شرکت داده پردازی در پاسخ به درخواست رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی در خصوص رشد قیمت سهام شرکت ناشی از انتشار شایعات پیرامون پروژه طرح سلامت و برنامه های عملیاتی آن توضیح داد. آنچنان که این مقام مسئول در نامه ارسالی خود روی سامانه کدال عنوان کرد که در مقطع زمانی فعلی اطلاعات افشا نشده ای در خصوص پروژه مذکور و سایر برنامه های عملیاتی شرکت وجود ندارد.

حتما بخوانید :  نقش کلیدی صندوق‌های سرمایه‌گذاری بر روند بورس

 مدیر عامل “مداران” همچنین از سهامداران و اهالی بازار سرمایه درخواست کرده که نسبت به شایعات بی اساس با هوشیاری عمل کنند و این در حالی است که صف تقاضای ۲۰ میلیونی خرید در نماد “مداران” همچنان پایدار است.

خبر انتخاب شده برای شما

«کگل» به هر سهم ۶۹۹ ریال اختصاص داد
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر موفق شد از آغاز امسال تا پایان بهمن ماه ۲۵ میلیون و ۱۳۲ هزار و ۳۶۹ تن انواع محصولات داخلی و صادراتی تولید کند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.