تاریخ: ۱۶:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۲

2067, 
غشاذر ۱۷۰ میلیارد تومان فروش را پیش بینی کرده استReviewed by رادیوسهام on Jul 13Rating: 4.0غشاذر ۱۷۰ میلیارد تومان فروش را پیش بینی کرده است غشاذر ۱۷۰ میلیارد تومان فروش را پیش بینی کرده است
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

غشاذر ۱۷۰ میلیارد تومان فروش را پیش بینی کرده است

غشاذر در سال ۹۵ ، ۱۳۰ میلیارد تومان فروش انجام داد ولی در سال ۹۶ با  افزایش ۳۱ درصدی ، ۱۷۰ میلیارد تومان فروش را پیش بینی کرده است .

 

به گزارش رادیوسهام ، غشاذر در ۳ ماهه نخست ۳۳ میلیارد تومان معادل ۲۰ درصد از بودجه فروش را محقق کرده است . از طرف دیگر غشاذر موفق به فروش حدود ۵۰ هزار تن محصولات خود در سال ۹۵ شده که در سال جاری این میزان به حدود ۵۶ هزار تن افزایش پیدا کرده است . به عبارتی رشد ۱۲ درصدی در فروش مقداری غشاذر بودجه شده است.

فعلا تعدیل با اهمیتی نداریم

حجت اله عظیمی مدیر مالی شرکت پگاه آذربایجان غربی «غشاذر» در خصوص وضعیت شرکت  گفت: معمولا میزان فروش شیر در نیمه دوم سال بیشتر است. اگرچه میزان فروش شرکت در ۳ ماهه نخست اندکی پایین تر است؛ اما پوشش دهی سود بسیار مطلوب بوده است. با توجه به فروش ۳ ماهه اول سال، فعلا سود پیش بینی شده تغییر با اهمیتی نخواهد کرد.

حتما بخوانید :  سود هر سهم "بترانس" افزایشی بود

از خارج از استان شیر می خریم

عظیمی در ادامه گفت:  نرخ خرید شیر خام در هر شرکت بستگی به فراوانی شیر در آن منطقه دارد. در برخی نقاط کشور به سبب کثرت دامداری های صنعتی، قیمت شیر خام ارزان تر می باشد. با توجه به اینکه امکان تامین کل نیاز شرکت به شیر خام از طریق خرید از دامداران استان فراهم نیست؛ حدود ۷۰ درصد شیر خام مورد نیاز غشاذر از خارج از استان تامین میگردد. طبیعتا تامین شیر از سایر استان ها هزینه حمل بیشتری خواهد داشت. کاهش بهای تمام شده تولید در گرو گسترش فعالیت دامداران صنعتی در استان می باشد. روزانه تقریبا ۱۵۰ تن شیر خام توسط کارخانه جذب می شود که در حال حاضر این میزان شیر، در استان آذربایجان غربی تولید نمی شود.

منبع: بورس ۷

خبر انتخاب شده برای شما

فولاد هرمزگان با ایجاد یک بخش مستقل در ساختار رسمی شرکت، توجه به بومی‌سازی را بیش از گذشته افزایش داده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.