تاریخ: ۱۱:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۴

2067, 
گزارش سه ماهه اول سال ۹۶ فایراReviewed by رادیوسهام on Jul 15Rating: 4.0گزارش سه ماهه اول سال ۹۶ فایراگزارش سه ماهه اول سال ۹۶ فایرا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

گزارش سه ماهه اول سال ۹۶ فایرا

این مجموعه با سرمایه بیش از پنج هزار و ۱۹۷ میلیارد ریالی طی  دوره عملکرد سه ماهه اول سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ مبلغ ۱۴ ریال  سود به ازای هر سهم محقق ساخت و ۲۵ درصد از سود برآوردی ۵۷ ریالی را پوشش داد.

به گزارش رادیوسهام ، نماد معاملاتی شرکت آلومینیوم ایران در حالی از ۲۹ مهر ماه سال ۹۴ به دلیل تعدیل پیش بینی هر سهم متوقف شده و تاکنون مورد بازگشایی قرار نگرفته که “فایرا”پیش بینی درآمد هر سهم بر اساس عملکرد سه ماهه نخست سال مالی ۹۶ خود را منتشر کرد.

 این مجموعه با سرمایه بیش از پنج هزار و ۱۹۷ میلیارد ریالی طی دوره عملکرد سه ماهه اول سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ مبلغ ۱۴ ریال سود به ازای هر سهم محقق ساخت و ۲۵ درصد از سود برآوردی ۵۷ ریالی را پوشش داد.

شرکت آلومینیوم ایران فعال در گروه فلزات اساسی در دوره عملکرد سه ماهه نخست سال مالی ۹۶ نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش ۱۱ درصدی مقدار تولید و در مقابل افزایش ۲۵ درصدی درآمد حاصل از فروش محصولات را به ثبت رسانده است.

حتما بخوانید :  اثرات تحریم‌ها بر برنامه‌های توسعه‌ای « کگل »

بر اساس این گزارش، نماد معاملاتی “فایرا” حدود ۲۰ ماه است که متوقف شد و در شرایطی که تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم، دلیل توقف نماد اعلام شده اما با وجود ارایه گزارش ها و صورت های مالی همچنان از تابلوی معاملات بورس دوره مانده است.

خبر انتخاب شده برای شما

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه، فروش اموال مازاد بانک‌ها در حال انجام است، گفت: در بورس کالا شرکت‌های وابسته به بانک‌ها از طریق فراخوان‌های دیگر، به مزایده گذاشته می‌شوند و با شبکه ای گسترده این کار را انجام خواهیم داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.