2067, 2068, 
گزارش مجمع عمومی عادی سال مالی ۱۳۹۵ شرکت وانصارReviewed by رادیوسهام on Jul 29Rating: 4.0 گزارش مجمع عمومی عادی سال مالی ۱۳۹۵ شرکت وانصار گزارش مجمع عمومی عادی سال مالی ۱۳۹۵ شرکت وانصار
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 گزارش مجمع عمومی عادی سال مالی ۱۳۹۵ شرکت وانصار

اگرچه بانک انصار ششمین بانک خصوصی کشور در حوزه جذب منابع به شمار می‌آید  اما کسب چنین رتبه‌ای در حالی بود که برای جذب منابع مورد نیاز با هیچ بانکی همراه نشدیم.

 

 به گزارش رادیوسهام ، آیت الله ابراهیمی مدیر عامل بانک انصار بابیان این مطلب در مجمع عادی عمومی سالانه  این بانک،  از تشکیل قرارگاه محرومیت زدایی، اجرای طرح “حاتم کارت” مختص خرید کالای ایرانی و برای  حمایت از مصرف کننده و تولید کننده  داخلی به عنوان برخی از خدمات اجتماعی بانک انصار یاد کرد و تصریح کرد: در سال ۹۵ با اخذ  مجوز از سهامداران بانک در راستای توسعه خدمات اجتماعی، حدود ۶۰۰ محکوم به حبس از گرفتار شدن در زندان‌ها نجات یافتند که این مسئله، دستاوردی قابل توجه به شما ر می‌آید .

توقف معامله سهام،فقط ۷ روز در سال ۹۵

ابراهیمی از روند رو به رشد ارزش سهام بانک انصار در بورس خبر داد و اظهار داشت : در تمام ایام  سال ۹۵، تنها ۷ روز کاری سهام بانک انصار در بازار سرمایه معامله نشد که این امر نشان از پویایی فعالیت‌های بانک انصار در بازار سرمایه دارد. وی تصریح کرد : اگر همچون بسیاری از بانک‌ها در نوسانات بازار سرمایه نماد بانک را می‌بستیم، امروز وضعیت بسیار بهتری داشتیم.

حتما بخوانید :  رشد قیمت و صف خرید سهام سایپا در بورس حمایتی است

 البته برای دفاع از حقوق سهامداران،انجام  چنین کاری مد نظر قرار نگرفت.

رتبه نخست در سپرده‌های ریالی

ابراهیمی  بیان داشت :اگرچه  سال ۱۳۹۵  بسیار پرتنش و سخت برای اقتصاد ایران بود که  نتیجه آن در سیستم بانکی کشور نمایان شد، اما  در این روند بانک انصار  رتبه اول را از نظر سپرده‌های ریالی در اختیار دارد و همچنین هزینه‌های جذب سپرده نیز در بانک کاهش دو درصدی داشته است.وی با اشاره به فعالیت ۶۳۶ شعبه بانک انصار در کشور  گفت:سیستم بانکی قادر به اتحاد و هم افزایی نیست و به طور یقین اینگونه مشکلات در آینده برای این سیستم بحران  آفرین خواهد بود.مدیر عامل بانک انصار تصریح کرد : از آنجاکه  منابع قرض الحسنه جاری و پس انداز بانک طی یک سال گذشته به ترتیب ۳۲ و ۳۷ درصد رشد داشته اند، بر این اساس رتبه نخست بانک‌های خصوصی در حوزه سپرده‌های قرض الحسنه و سپرده‌های جاری در اختیار بانک انصار قرار دارد .

سود ۱۵۰ ریالی برای هر سهم

بر پایه این گزارش مجمع عمومی سالانه بانک انصار منتهی به سال مالی ۳۰/۱۲/۹۵ با حضور بیش از ٧۵ درصد اعضا در آخرین روز تیرماه برگزار  شد. همچنین پس از ارائه گزارش عملکرد بانک انصار در سال ۹۵، با رای اکثریت  سهامداران، برای هر سهم ۱۵۰ ریال معادل ۱۵ تومان سود تقسیم شد. البته باتوجه به ۱۰ میلیارد تعداد سهام بانک انصار در پایان سال مالی گذشته، ۱۵۰۰ میلیارد ریال سود نصیب سهامداران بانک انصار شد .

حتما بخوانید :  گزارش مجمع عمومی عادی سالانه وبانک

رتبه اول درتعداد سهامداران و نقدشوندگی سهام

بر پایه این گزارش در رتبه بندی شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران بانک انصار عنوان شفاف ترین ناشر بورسی، در شاخص اطاع رسانی و قابل اتکا بودن در بین بانک‌های بورسی در دوره مالی منتهی به اسفند ماه ۱۳۹۵ را به خود اختصاص داده است. همچنین رتبه بانک از نظر تعداد سهامداران و نقدشوندگی سهام در بین بانک‌های بورسی اول است.

خبر انتخاب شده برای شما

شرط رونمایی از نماد بانک سرمایه در بازار پایه
در هیات پذیرش برخی از نمادها به صورت دوره ای بررسی می شوند و نسبت به ماندن آن ها در بازاری که در آن قرار دارند یا انتقال آن ها به بازار دیگر تصمیم گیری می شود
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.