تاریخ: ۱۲:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۱

2067, 
پوشش ضعیف سود فروس در سه ماهه اول سال ۹۶Reviewed by رادیوسهام on Aug 12Rating: 4.0پوشش ضعیف سود فروس در سه ماهه اول سال ۹۶پوشش ضعیف سود فروس در سه ماهه اول سال ۹۶
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

پوشش ضعیف سود فروس در سه ماهه اول سال ۹۶

شرکت فروسیلیس ایران با سرمایه بیش از ۸۷۴ میلیارد ریال گزارش عملکرد سه ماهه  نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ را منتشر کرد و طی دوره مذکور مبلغ ۲۳ ریال  سود بدست آورد.

 به گزارش رادیوسهام ، ماحصل فعالیت های شرکت فروسیلیس ایران طی سه ماهه اول سال مالی ۹۶ با انتشار گزارش عملکرد آن طی دوره مذکور مشخص شد.

شرکت فروسیلیس ایران با سرمایه بیش از ۸۷۴ میلیارد ریال گزارش عملکرد سه ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ را منتشر کرد و طی دوره مذکور مبلغ ۲۳ ریال سود بدست آورد. بدین ترتیب “فروس” در سه ماهه اول سال مالی جاری ۱۴ درصد از سود برآوردی ۱۶۱ ریالی را پوشش داد و عملکرد نامناسبی را از خود به نمایش گذاشت.

 شرکت فروسیلیس ایران در گزارش عملکرد سه ماهه اول سال مالی ۹۶ در خصوص سرفصل سایر هزینه های عملیاتی توضیح داده که این امر ناشی از هزینه های دوره تعمیرات اساسی خط تولید فروسیلیسیم اتفاق افتاده است. از آنجاییکه طبق برنامه شرکت، توقف مذکور به فصل تابستان موکول شده، از بابت توقف فوق که منجر به کاهش مصرف برق در فصل تابستان به دلیل اوج مصرف برق شده وزارت نیرو در این خصوص جایزه ای پرداخت خواهد کرد که طبق برآورد های این شرکت جایزه مذکور جبران بخش عمده ای از هزینه های ظرفیت بلاستفاده دوره تعمیرات مزبور را خواهد کرد.

حتما بخوانید :  روند صعودی فروش املاک مازاد بانک تجارت

 بر اساس اطلاعات موجود، در دوره سه ماهه اول سال مالی ۹۶ نسبت به دوره مشابه سال گذشته مقدار تولید “فروس” ۲۵ درصد کاهش یافته و در کنار آن مقدار فروش این مجموعه کاهش ۲۷ درصدی را به ثبت رسانده و همچنین درآمد حاصل از فروش محصولات تولیدی آن حدود یک درصد کاهش یافته است.

خبر انتخاب شده برای شما

شرط رونمایی از نماد بانک سرمایه در بازار پایه
در هیات پذیرش برخی از نمادها به صورت دوره ای بررسی می شوند و نسبت به ماندن آن ها در بازاری که در آن قرار دارند یا انتقال آن ها به بازار دیگر تصمیم گیری می شود
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.