2682, 2224, 
تعیین تکلیف ارز تک نرخی در دولت دوازدهمReviewed by رادیوسهام on Aug 13Rating: 4.0تعیین تکلیف ارز تک نرخی در دولت دوازدهم تعیین تکلیف ارز تک نرخی در دولت دوازدهم
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

تعیین تکلیف ارز تک نرخی در دولت دوازدهم

خوانساری گفت: به نظر می رسد که تک نرخی کردن ارز، یارانه های نقدی و سود  سپرده ها در دولت دوازدهم تعیین تکلیف شود.

 

به گزارش رادیوسهام ،  مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران در بیست‌ و نهمین نشست هیأت نمایندگان اتاق تهران که با حضور وزرای پیشنهادی وزارتخانه های اقتصاد و دارایی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت که در محل اتاق تهران برگزار شد، عنوان کرد: این قراردادها مقدمه ای برای ورود سرمایه گذاری بیشتر خارجی به کشور است.

وی با اشاره به قرارداد توتال عنوان کرد: در این قرارداد انجمن ساخت تجهیزات دریایی موفق شد، دو سکو از سکوهای نفتی را در اختیار بگیرد و امید است تا سهم بیشتری در این قراردادها داشته باشیم.

وی با اشاره به گفتگوی رئیس کل بانک مرکزی در حوزه یکسان سازی نرخ ارز، تصریح کرد: با شروع کابینه می توان انتظار داشت که این کار مهم در اقتصاد ایران هم عملیاتی شود؛ البته به نظر می رسد که کارهای اساسی همچون تک نرخی کردن ارز، یارانه های نقدی و سود سپرده ها، در دولت دوازدهم تعیین تکلیف شود.

حتما بخوانید :  حباب افزایش قیمت، در بازار مسکن وجود دارد

منبع: باشگاه  خبرنگاران جوان

خبر انتخاب شده برای شما

ساکسوبانک پیش‌بینی کرد مسکو و پکن می‌خواهند بیت‌کوین را ممنوع کنند که این باعث سقوط این ارز دیجیتال در سال آینده خواهد شد؛ این بانک به پیش‌بینی‌های غافلگیر کننده خود در ماه دسامبر معروف است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.