تاریخ: ۱۰:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

2067, 
عملکرد سه ماهه "ارفع" افزایشی بودReviewed by رادیو سهام on Aug 13Rating: 5.0عملکرد سه ماهه "ارفع" افزایشی بود عملکرد سه ماهه "ارفع" افزایشی بود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت آهن و فولاد ارفع در دوره سه ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۶ مبلغ ۳۸ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت و معادل ۸ درصد از پیش بینی هایش را محقق کرد. عملکرد سه ماهه "ارفع" افزایشی بود

به گزارش رادیو سهام، شرکت آهن و فولاد ارفع پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۶ را حسابرسی شده و با سرمایه دو هزار و ۹۹۴ میلیارد و ۸۶۵ میلیون ریال منتشر کرد.

شرکت آهن و فولاد ارفع پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۶ را حسابرسی شده مبلغ ۴۷۲ ریال اعلام کرده است و طی دوره سه ماهه مبلغ ۳۸ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت و ۸ درصد از پیش بینی های سالانه را پوشش داد.

این شرکت در سه ماهه نخست سال مالی قبل مبلغ ۲۱ ریال زیان به ازای هر سهم کنار گذاشته بود.

“ارفع” دلایل تغییر اطلاعات پیش بینی سال منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۶ را حسابرسی شده نسبت به اطلاعیه قبلی به شرح زیر منتشر کرد:

حتما بخوانید :  پیش بینی 77 نفر از بزرگان بورس از آینده بازار

افزایش بهای واحد فروش در سه ماهه اول سال مالی۱۳۹۶ و متعاقب تداوم روند یاد شده برای ۹ ماهه آتی که منجر به تغییر مبلغ فروش برآوردی سال ۹۶ می شود و همچنین تغییر پیش بینی (کاهش) مقدار فروش سال ۹۶ نسبت به پیش بینی اولیه.

دلایل تغییر اطلاعات واقعی دوره منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۹۶ (حسابرسی نشده) این شرکت نسبت به اطلاعیه قبلی نیز به شرح زیر است:

کاهش قابل توجه سایر درآمدها و هزینه های متفرقه عمدتاً شامل مبلغ ۲۹۰ میلیارد ریال بابت شناسایی هزینه تسعیر نرخ ارز بر مبنای نرخ یورو در تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۹۶ مبتنی بر اطلاعات بانک مرکزی است که در تهیه بودجه قبلی منتشر شده به دلیل عدم دسترسی به نرخ ارز از این بابت مبلغی شناسایی نشده بود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرط رونمایی از نماد بانک سرمایه در بازار پایه
در هیات پذیرش برخی از نمادها به صورت دوره ای بررسی می شوند و نسبت به ماندن آن ها در بازاری که در آن قرار دارند یا انتقال آن ها به بازار دیگر تصمیم گیری می شود
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.