تاریخ: ۱۰:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

2067, 
مسیر دوربرگردان منتشرکنندگان اوراق"سخاب"در برابر بورسReviewed by رادیو سهام on Aug 13Rating: 5.0مسیر دوربرگردان منتشرکنندگان اوراق"سخاب"در برابر بورس مسیر دوربرگردان منتشرکنندگان اوراق"سخاب"در برابر بورس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مدیر عامل اسبق فرابورس ایران بر لزوم ورود اوراق اسناد خزانه اسلامی و بانکی در بورس تاکید کرد و گفت: پیشنهاد می گردد این اوراق با برخورداری از یک بازارگردان به بورس وارد شود. مسیر دوربرگردان منتشرکنندگان اوراق"سخاب"در برابر بورس

به گزارش رادیو سهام، مصطفی امید قایمی در گفتگویی در خصوص انتشار اوراق سخاب و تبعات آن برای بازار سرمایه گفت: این اوراق بازار جذابی را فراهم کرده است و به دلیل نرخ بازدهی بالای این اوراق  خرید و فروش سهام در بورس با بی اقبالی مواجه شده است.

این کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر اینکه در ابتدا  قرار بود این اوراق در بورس مورد معامله قرار گیرد، تصریح کرد:  اگر منتشر کنندگان اوراق ضوابط وشرایط سازمان بورس را می پذیرفتند وهزینه بازار گردانی اوراق را متقبل می شدند بازار گردان می توانست دامنه بازدهی اوراق را محدود کند واین امر باعث جلوگیری از تبعات منفی اوراق می گردید .

وی با اشاره به اینکه این اوراق کل نرخ بازدهی بازار را کاهش داه است، اظهارداشت: حتی سپرده گذاری در بانک ها نیز تحت تاثیر منفی این اوراق منتشره قرار خواهد گرفت.

حتما بخوانید :  آغاز تولید آزمایشی گندله ۵۵۰ هزار تنی صبانور

مدیر عامل اسبق فرابورس ایران بر لزوم ورود این اوراق به بورس تاکید و خاطر نشان کرد:  پیشنهاد می گردد این اوراق با برخورداری از یک بازارگردان به بورس وارد شود.

منبع: اقتصاد آنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

سی‌وسومین نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» روز شنبه ۲۶ اسفند ماه در شرکت فرابورس برگزار و به تشریح ظرفیت‌های گروه کارخانجات صنعتی تبرک پرداخت.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.