تاریخ: ۱۱:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

2067, 
عملکرد شش ماهه ماشین سازی اراکReviewed by رادیوسهام on Aug 13Rating: 4.0عملکرد شش ماهه ماشین سازی اراکعملکرد شش ماهه ماشین سازی اراک
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

عملکرد شش ماهه ماشین سازی اراک

شرکت ماشین سازی اراک در دوره شش ماهه منتهی به ۳۰ اسفندماه ۹۵ مبلغ ۱۱۴ ریال  زیان به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از روند  نزولی برخوردار بوده است.

 

به گزارش رادیوسهام ، شرکت ماشین سازی اراک پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۶ را حسابرسی شده و با سرمایه معادل ۶ هزار و ۲۸۶ میلیارد و ۵۴۷ میلیون ریال منتشر کرد.

 شرکت ماشین سازی اراک در دوره شش ماهه منتهی به ۳۰ اسفندماه ۹۵ مبلغ ۱۱۴ ریال زیان به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از روند نزولی برخوردار بوده است.

همچنین شرکت ماشین سازی اراک پیش بینی زیان هر سهم سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۶ را مبلغ ۹۸ ریال اعلام کرده است و در مدت شش ماه مبلغ ۱۱۴ ریال زیان به ازای هر سهم محقق کرد و فراتر از پیش بینی هایش عمل کرد.

“فاراک” در دوره مشابه سال مالی قبل مبلغ ۳۸ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت و معادل ۶۱ درصد از پیش بینی هایش را پوشش داده بود.

حتما بخوانید :  هم فولاد اکسین را می‌خواهیم هم یک میلگردساز

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

هر برنامه‌ای بویژه بودجه سالانه از تیررس بررسی و واکنش سهامداران در تالار شیشه‌ای دور نمانده و نخواهد ماند، آن هم زمانی که موضوع دخل و خرج دولت یک سال کشور در میان است و جزئیاتش بر اقتصاد و صنایع و بنگاه‌های مختلف اثرگذار است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.