2224, 
سود سهام عدالت به همه مشمولان تعلق می گیردReviewed by رادیوسهام on Aug 17Rating: 4.0سود سهام عدالت به همه مشمولان تعلق می گیرد سود سهام عدالت به همه مشمولان تعلق می گیرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سود سهام عدالت به همه مشمولان تعلق می‌گیرد و تفاوت بین افراد وجود ندارد.

به گزارش رادیوسهام ، جعفر سبحانی با اشاره به اینکه سود سهام عدالت به همه افراد تعلق می‌گیرد، اظهارداشت: ثبت نام سهام عدالت از سال ۸۵ آغاز شد و برای آن ۱۸ گروه تعریف شده ، این درحالی است که این سود به همه افراد تعلق می‌گیرد و تفاوتی بین افراد قائل نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که، افرادی که بیش از یکماه ثبت نام کردند، اما بعد از ۱۵ روز هنوز جوابی از سامانه دریافت نکرده اند، عنوان کرد: مشکلی درخصوص عدم همکاری با بانک وجود داشت که خوشبختانه بعد از جلسه‌ای که برگزار شد قرار است ظرف چند روز آینده این مشکل برطرف شود.

سبحانی در پاسخ به این پرسش که برداشت برای سهامداران سال ۸۹ که مبلغ ۴۰ هزار تومان برایشان واریز شد بلامانع است یا خیر گفت: متاسفانه این کار غیرقانونی بوده چرا که دولت دهم به مشمولان سود سهام عدالت داده بود و مجلس وقت هم، مصوبه‌ای را به اجرا گذاشت که تا پایان ۱۰ ساله، سود سهام  ارائه شود.

حتما بخوانید :  رقم سود سهام عدالت دوشنبه اعلام می شود

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر انتخاب شده برای شما

آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودروهای سواری دست دوم است که با قیمت ۲۰میلیون تومان در سطح بازار، آگهی فروش خورده‌اند؛
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.