تاریخ: ۱۳:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۶/۰۱

2067, 
ارزش بازار پردیس به 945 میلیارد ریال رسیدReviewed by رادیوسهام on Aug 23Rating: 4.0ارزش بازار پردیس به 945 میلیارد ریال رسیدارزش بازار پردیس به 945 میلیارد ریال رسید
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

ارزش بازار پردیس به 945 میلیارد ریال رسید

ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری پردیس در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۹۶ با افزایش ۶۹ میلیارد  و ۷۷۶ میلیون ریال به ۹۴۵ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال رسید.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت سرمایه گذاری پردیس، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاریها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۹۶ را حسابرسی نشده و با سرمایه یک هزار میلیارد ریال منتشر کرد.

 شرکت سرمایه گذاری پردیس در ابتدای دوره یک ماهه منتهی به پایان مرداد ماه امسال تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۱۴ میلیارد و ۸۰۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۸۷۶ میلیارد و ۱۵۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام این شرکت در دوره یک ماهه یاد شده معادل ۸۲ میلیارد و ۴۶۶ میلیون ریال افزایش یافت و به مبلغ یک هزار و ۹۷ میلیارد و ۲۷۳ میلیون ریال رسید.

همچنین ارزش بازار این شرکت طی همین دوره معادل ۶۹ میلیارد و ۷۷۶ میلیون ریال افزایش یافت و در پایان دوره معادل ۹۴۵ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال محاسبه شد.

پردیس” در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۹۶ تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۱۸ میلیارد و ۷۰۴ میلیون ریال به مبلغ ۱۱۳ میلیارد و ۶۳۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت معادل ۵ میلیارد و ۷۴ میلیون ریال زیان واگذاری کسب کرد.

حتما بخوانید :  دانه پاشی بانک‌ها برای شرکت‌های متقاضی انتشار صکوک در بورس

این شرکت در دوره یک ماهه یاد شده تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۲۴ میلیارد و ۳۷۶ میلیون ریال خریداری کرد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرط رونمایی از نماد بانک سرمایه در بازار پایه
در هیات پذیرش برخی از نمادها به صورت دوره ای بررسی می شوند و نسبت به ماندن آن ها در بازاری که در آن قرار دارند یا انتقال آن ها به بازار دیگر تصمیم گیری می شود
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.