2067, 20, 2223, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

گفتگوی اختصاصی رادیوسهام با رئیس هیات مدیره آپ درخصوص درآمدزایی از راه های جدیدشرکت آسان پرداخت پرشین از جمله شرکت های فعال در حوزه خدمات پرداخت است، این شرکت خدمات جدیدی را با استفاده از اپلیکیشن خود طراحی کرده است. آسان پرداخت در نظر دارد تا ۱۵۰ هزار دستگاه پوز به مجموعه دستگاه های خود اضافه کند تا مجموع آن ها به ۶۵۰ هزار دستگاه برسد. شهیدی رئیس هیئت مدیره آسان پرداخت پرشین درباره وضعیت این شرکت با رادیو سهام گفتگو کرد که آن را می خوانید.

۱- شرکت آسان پرداخت برای جذب مشتریان در حوزه اصناف و فروشگاه ها چه اقدامی انجام داده است؟

کارمزد پذیرندگی در سال های مختلف متفاوت است و ما برای آنکه اقدام به جذب مشتریان کنیم خدمات خوبی را برای آن ها در نظر گرفته ایم. ما پذیرش را برای اصناف بسیار تسهیل کرده ایم تا اقدام به استفاده از خدمات شرکت آسان پرداخت پرشین نمایند.

۲- آیا شرکت وارد حوزه خدمات NFC خواهد شد؟

به نظر شرکت آسان پرداخت پرشین خدمات NFC مربوط به خدمات بدون رمز است تا زمانی که این امکان در ایران وجود ندارد، نباید به رونق آن امید داشت، اما آهسته آهسته این امکان در ایران در حال شکل گیری است، شرکت آسان پرداخت نیز برای این موضوع خود را آماده کرده و کم کم وارد این حوزه نیز می شود. در نظر داریم تا چند ماه آتی وارد این حوزه بشویم یعنی در چند ماه آتی با چند بانک این نوع از تراکنش نیز اتفاق خواهد افتاد.

حتما بخوانید :  روند ركوردشكني شاخص متوقف شد

۳- در مورد خدمات کارت به کارت با بانک ها به چه مرحله ای رسیدید؟این حوزه با تمامی بانک ها در چه مرحله ای است؟

بانک ملت به صراحت بیان کرده که خدمات کارت به کارت خود را به شرکت دیگری نمی دهد، اما در مورد سایر بانک ها باید گفت به عنوان مثال بانک پاسارگاد، توسعه تعاون و گردشکری مذاکراتی صورت گرفته و طی هفته های آتی به توافق خواهیم رسید و از خدمات ما نیز استفاده خواهد کرد. بانک صادرات نیز درگیر یک سری مسائل داخلی بوده و نمی توانند این کار را انجام دهند و ریشه آن در خروج منابع از بانک است، بانک پارسیان و هم جنس های آن نیز درگیر یک سری مسائل همچون مباحث رقابتی هستند، با بانک تجارت در مرحله خوبی هستیم و این بانک درگیر یک سری مسائل فنی است همچنین در مورد بانک سپه و کارآفرین نیز در حال مذاکره بوده و به نتایج خوبی رسیده ایم.

۴- آیا شرکت محل های درآمدزایی جدیدی برای خود خواهد گشود؟

درآمد شرکت آسان پرداخت و مابقی PSP ها از تراکنش ها بوده و کم کم جمع آوری می شده است، از این به بعد در شرکت آسان پرداخت پرشین با امکاناتی که در اپلکیشن آپ طراحی خواهد شد، منبع درآمد زایی شرکت سقف و کف نخواهد داشت و ما در حوزه خدمات پوز دارای سقف و کف درآمدی هستیم اما با خدمات جدید در اپلیکیشن آپ این سقف و کف درامدی برداشته خواهد شد.

حتما بخوانید :  سود تلفیقی «رمپنا» ۲۷۳۰ ریال اعلام شد

۵- از جمله خدمات این اپلیکیشن که منجر به منبع درآمدزایی بالایی برای شرکت خواهد شد، چند مورد را نام ببرید؟

این اپلیکیشن خدمات جدیدی را برای استفاده کنندگان خود دارد، امکان استفاده از خرید بلیط قطار، استفاده از رزرو هتل و … از جمله خدماتی است که در اپلیکیشن آپ طراحی شده و به زودی نیز قابلیت استفاده دارد، این خدمات موجبات درآمدزایی بدون سقف و کف را فراهم می آورد، در حوزه خدمات پوز ما دارای سقف و کف درآمدی هستیم اما با خدمات اپلیکیشن آپ این محدودیت وجود ندارد، فروش بلیط های خارجی حاشیه سود بالایی را برای شرکت فراهم می آورد که سقف درآمدی ندارد.

۶- خدمات جدید دیگری مانند پین پدها را انجام نمی دهید؟

پین پدهای بازار وسعت یافته و ما نیز باید در این حوزه خدمات جدیدی را وارد کنیم، آسان پرداخت نیز در نظر دارد علاوه بر دستگاه پوز وارد پین پدها با خدمات جدید بشود، ضمن اینکه در نظر داریم تا در اپلیکیشن آپ خدمات اختصاصی از قشرهای خاص جامعه را ایجاد کنیم یعنی هر قشر از خدمات خاص خود کسب درآمد نماید، شبکه های بیسیم آسان پرداخت به شدت در حال توسعه است و آینده ای خوب برای شرکت وجود دارد.

۷- در مورد املاک موجود در یوسف آباد و همچنین ملک خردمند توضیح دهید؟

این املاک از زمانی که شرکت وارد بورس نشده بود و یا حتی قبل تر وجود داشتند، ملک خردمند شرکت به نام شرکت زده شده و سند آن نیز موجود است در نتیجه دارای مساله ای نیست، ملک یوسف آباد شرکت نیز در رهن بانک پارسیان بوده و اقساط آن در حال پرداخت است، مالکیت این ملک قطعی بوده و ما می توانیم از آن استفاده کنیم. اما به نام زده نشده، که به محض این که به از رهن بانک خارج شود، به نام شرکت سند خواهد خورد.

حتما بخوانید :  بررسي آخرين وضعيت ماديران | از پيشرفت عملكرد ماهانه تا خبر افزايش سرمايه

۸- شرکت برای تامین مالی خود از چه منابع درآمدی استفاده می کند؟

شرکت برای تامین مالی از بانک یا افزایش سرمایه استفاده می کند، افزایش سرمایه اخیر از محل سود انباشته به میزان ۱۰۰ درصد برای تامین مالی و خرید دستگاه های پوز جدید صورت خواهد گرفت. این افزایش سرمایه به تصویب مجمع رسیده و به زودی اجرایی خواهد شد.

۹- رشد شرکت از چه طریق است؟ نقطه اشباعی برای شرکت وجود ندارد؟

شرکت با خدمات جدیدی که در دست دارد رشد می کند؛ نقاط سرمایه گذاری شرکت نشان می دهد که آسان پرداخت قطعا رشد خواهد کرد، اما افزایش سرمایه و منابع بانکی از جمله اهرم های رشدی شرکت به حساب می آیند.

خبر انتخاب شده برای شما

دبیر اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفتی گفت: اگر این عرضه با تایید وزارت نفت در بورس انجام شود و رقبای خارجی نیز نتوانند حضور پیدا کنند،‌ می‌تواند موفقیت آمیز باشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.