تاریخ: ۱۴:۴۹ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۸

2067, 
بورس در انتظار گزارش واحد فنی درباره معاملات های وبReviewed by رادیوسهام on Sep 19Rating: 4.0بورس در انتظار گزارش واحد فنی درباره معاملات های وببورس در انتظار گزارش واحد فنی درباره معاملات های وب
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بورس در انتظار گزارش واحد فنی درباره معاملات های وب

سهامداران بورس تهران پس از ورود «های وب» به بورس، از روز گذشته شاهد معامله عجیب این  تازه وارد بودند. این سهم که در بازار حاشیه ساز شده همچنان صف خرید خود را حفظ کرده و رکورد  دارد صف خرید این روزهای بازار است.

به گزارش رادیوسهام ، علی صحرایی، درباره معاملات عجیب روز دوشنبه «های وب» که یک کد معاملاتی ۸۰۰هزار سهم این شرکت را خریده و باعث حاشیه های بسیاری در فضای مجازی شده بود گفت: معاملات انجام شده روز گذشته به دلیل گذشت زمان امکان ابطال ندارد در نتیجه معاملات در این نماد باطل نخواهد شد.

معاونت بازار بورس تهران، درباره روند آغاز دوره نیم ساعته سفارش گیری که اکثر معامله گران شرکت های کارگزاری قادر به ورود سفارش خرید برای سهام های وب نبودند اما این امکان برای معامله گران آنلاین فراهم بود، افزود: با توجه به این که ظاهر معامله کمی دارای ابهام است، مواردی را از مسوولان فنی استعلام کرده ایم که در هر صورت راهکار مناسب در نظر گرفته می شود و طبق مقررات با این موضوع برخورد خواهد شد.

حتما بخوانید :  بازار سهام در دوماه اخیر شتاب گرفت|فریاد بازار سرمایه برای متعادل سازی نرخ ارز

صحرایی ادامه داد: ما منتظر اعلام نتیجه از واحد فنی هستیم و تاکنون نتیجه ای اعلام نشده است. باید منتظر ماند و در صورت اعلام نتیجه از سوی این واحد و قطعیت وجود مشکل در این مورد تصمیم گیری نهایی صورت می گیرد.

وی اعلام کرد: طی مذاکراتی که با سهامدار عمده این شرکت شده قرار است فعلا عرضه ای از سوی آنها صورت نگیرد.

لازم به ذکر است؛ از آنجایی که حضور این سهم در بازار با استقبال سرمایه گذاران مواجه شده است حاشیه های فراوانی همراه آن بوده است.

چرا که در حالی دیروز بیش از ۱٫۶میلیون سهم معامله شد که ۸۰۰هزار سهم فقط به یک اختصاص یافت که به صورت آنلاین خریداری شده بود. این موضوع با توجه به تعداد زیاد متقاضیان و صف طولانی سهام «های وب»، حساسیت هایی را بین سهامداران ایجاد کرد.

 

منبع: پاسارگاد تحلیل

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی ۷۷ نفر از بزرگان بورس از آینده بازار
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.