معاون تولید شرکت زامیاد خبر داد:
تاریخ: ۱۴:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۱

2067, 
تولید شرکت زامیاد از مرز ۸۰۰۰ دستگاه گذشتReviewed by رادیوسهام on Sep 23Rating: 4.0 تولید شرکت زامیاد از مرز ۸۰۰۰ دستگاه گذشت تولید شرکت زامیاد از مرز ۸۰۰۰ دستگاه گذشت
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت زامیاد طی دو ماه اخیر ضمن جبران بخش زیادی از برنامه معوق تولید، توانست تولید روزانه خود را بصورت صد در صدی محقق نماید.

به گزارش رادیوسهام ، ایرج خسروداد معاون تولید شرکت زامیاد در گفتگویی ضمن اعلام مطلب فوق افزود: تامین مناسب موتور و سایر قطعات و استفاده مناسب از ظرفیت سالن های تولیدی و ارتقای بهره وری نیروی انسانی، از عوامل موثر در تحقق افزایش تولید مذکور و از برنامه های این شرکت در راستای افزایش تولید در شش ماهه دوم سال جاری و نیز سال آتی خواهد بود.

وی در ادامه از استمرار روند افزایش تولید خودروهای تجاری در شش ماهه دوم سال جاری خبر داد و تاکید کرد: با توجه به استقبال بازار ضمن هماهنگی بعمل آمده با تامین کنندگان، تولید شرکت زامیاد را تا پایان سال جاری به ۱۸۰ دستگاه خودرو در روز خواهیم رساند. ضمن اینکه برای سال آتی نیز تولید روزانه این شرکت به ۲۰۰ دستگاه انواع خودروهای تجاری خواهد رسید.

گفتنی است، شرکت زامیاد در طی یک ماه گذشته با تولید بیش از ۴۲۸۰ دستگاه خودرو نسبت به چهار ماهه نخست سال جاری افزایش بی سابقه ای در تولید محصولات تجاری تجربه کرده است.

حتما بخوانید :  دلیل نوسانات زیاد شاخص بورس در روزهای اخیر

منبعک سایپا نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی ۷۷ نفر از بزرگان بورس از آینده بازار
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.