تاریخ: ۱۷:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۵

2067, 
نظر سهامدار عمده ولشرق درباره عرضه اولیه امروزReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 7Rating: 4.0نظر سهامدار عمده ولشرق درباره عرضه اولیه امروزنظر سهامدار عمده ولشرق درباره عرضه اولیه امروز
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

نظر سهامدار عمده ولشرق درباره عرضه اولیه امروز

“ولشرق” با قیمت هر سهم ١۵٧ تومان عرضه شد و با اقبال خوب سهامداران همراه بود.

به گزارش رادیوسهام ،  چهارمین عرضه اولیه امسال فرابورس در حالی انجام شد که ۱۰ درصد از سهام شرکت لیزینگ ایران و شرق با بیش از ۱۱۹هزار خریدار، عرضه گردید.

طی کشف قیمت امروز، هر سهم شرکت لیزینگ ایران و شرق با قیمت ۱۵۷۰ ریال معامله شد و به هر کد معاملاتی ۲۵۲ سهم اختصاص یافت.

محمد باغستانی ، مدیر شرکت های سرمایه گذاری تدبیر ( سهامدار عمده) شرکت لیزینگ ایران و شرق در خصوص عرضه ۱۰درصدی این شرکت در فرابورس گفت: سهم “ولشرق” با قیمت هر سهم ۱۵۷تومان عرضه شد و با اقبال خوب سهامداران همراه بود.

وی افزود: با توجه به اقبال بازار انتظار رشد قیمتی در سهم وجود دارد و ما نیز از سهام حمایت خواهیم نمود. به نظر شرکت قیمت عرضه مناسب بوده و برای سهامداران نیز جذاب است.

باغستانی در پاسخ به این سوال که آیا در روزهای آینده عرضه خواهید داشت، گفت: از زمان عرضه تا ۶ ماه آینده ، ۱۰ درصد دیگر تعهد عرضه داریم که به صورت خرد و با هماهنگی فرابورس عرضه انجام می شود. ولی در حال حاضر تمام ۱۰ درصد متعهد شده اول را عرضه کرده ایم.

حتما بخوانید :  ختوقا درباره اثر سود و زیانی مزایده امروز توضیح داد

منبع: بورس۲۴

خبر انتخاب شده برای شما

گروه‌های خودرویی و ساخت قطعات از جمله گرو‌هایی بوده که مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته و در ماه‌های آخر سال با افزایش قیمت رو به رو شده است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.