2683, 2224, 
اعطای وام خرید خودرو با سود ۱۰درصدReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 9Rating: 4.0اعطای وام خرید خودرو با سود ۱۰درصداعطای وام خرید خودرو با سود ۱۰درصد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

اعطای وام خرید خودرو با سود ۱۰درصد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بیش از یک هزار دستگاه خودرو  با وام۱۷.۵ میلیون تومانی به بازنشستگان اعطا می شود.

به گزارش رادیوسهام ،  محمود اسلامیان، در مراسم قرعه کشی اقساطی خودرو به بازنشستگان کشوری گفت: قرارداد خرید ۱۰۰۰ دستگاه خودرو بین صندوق بازنشستگی و ایران خودرو منعقد شده است و به افراد انتخاب شده در قرعه کشی، ۵۰ درصد ارزش خودروی انتخاب شده از هر یک از محصولات ایران خودرو و تا سقف ۱۷ میلیون و ۵۰۰ تومان وام با سود ۱۰ درصد در ۳۶ قسط  و ۱۲ درصد در اقساط ۴۸ ماهه تسهیلات پرداخت می‌شود.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی با تاکید بر این که این طرح که برای اولین بار است که به اجرا در می آید، گفت:شرکت‌های لیزینگ سود‌هایی معادل ۱۸ تا ۲۰ درصد دارند بنابراین ، این طرح با سودی حدود نصف این سود انجام می شود.از طرفی متقاضیان در انتخاب خودروی خود از میان هر یک از محصولات ایران خودرو مختار هستند.به همین دلیل این طرح  با استقبال بسیار زیاد بازنشستگان مواجه شده است و در مدت زمان یک هفته ۴۴ هزار و ۴۸۲ نفر در سامانه مربوط  نام نویسی کردند که متاسفانه تا روز قرعه کشی حدود ۲ هزار نفر از این عزیزان فوت شده اند.

حتما بخوانید :  دلایل تلاطم ارزی از نگاه بانک مرکزی

اسلامیان ادامه داد:از بین افراد ثبت نامی قرعه کشی انجام شد و این افراد به نمایندگی های در نظر گرفته شده معرفی می شوند تا در نیمه اول آبان ماه به این نمایندگی ها مراجعه کنند.

به گفته او از این افراد مدارک لازم و چک  گرفته می شود و پس از تکمیل مدارک ،یک مرحله استعلام جهت اعتبار سنجی توسط ایران خودرو انجام می شود.پس از گذراندن این مراحل تحویل خوردو همانند سایر متقاضیان محصولات ایران خودرو خواهد بود.

اسلامیان با بیان اینکه بازنشستگان ما دوره ۸ ساله دولت قبل با وجود افزایش تورم از افزایش حقوق خود برخوردار نشدند، تاکید کرد:خوشبختانه در این دولت تورم کنترل شد و افزایش حقوق بازنشستگان نیز دنبال شد،با پیگیری این امر توسط مسوولان و بازنشستگان تا به امروز ۱۹٫۶ درصد به طور میانگین به حقوق این عزیزان اضافه شده و امیدواریم در سال ۹۷ نیز پیگیری شود.

وی افزود :موضوع دیگری که نیاز به پیگیری داشت مساله افزایش وام های قرض الحسنه بود که با تلاش و پیگیری و مساعدت بانک صادرات این وام از ۴۰ هزار وام دو میلیونی به ۳۰۰ هزار وام ۴ میلیونی افزایش یافته است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی از تلاش و پیگیری بازنشستگان در کنار مسئولان این سازمان نیز قدردانی کرد و گفت:در برخی موارد مانند افزایش تعداد خانه های امید در پارک ها با کمک شهرداری ها از طرف بازنشستگان پیگیری های بسیار خوبی انجام شده به طوری که در عرض ۳ سال این خانه ها که محلی برای فعالیت های فرهنگی بازنشستگان است رشد چشمگیری داشته است.

حتما بخوانید :  حرکت سینوسی بازار سکه در ۸۳ روز

اسلامیان با اشاره به سیاست های دولت در راستای خروج از تصدی گری خاطر نشان کرد: رئیس جمهور محترم دستور داده اند تا سهام شرکت های دولتی وابسته به صندوق فروخته شود.همچنین تا به امروز سهام بیمه ملت نیز به ۱۲۵ هزار بازنشسته واگذار شده است و استقبال خوبی از این واگذاری نیز صورت گرفته است.

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه وام بازنشستگان از ۴ به ۵ میلیون تومان افزایش یافت، گفت: امسال ۴۰۰ هزار نفر از بازنشستگان دولت، وام ۵ میلیون تومانی با سود ۴ درصد دریافت می کنند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.