تاریخ: ۱۳:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹

2067, 
تغییرات مثبت در شرکت کشت و صنعت پیاذرReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 11Rating: 4.0تغییرات مثبت در شرکت کشت و صنعت پیاذرتغییرات مثبت در شرکت کشت و صنعت پیاذر
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

تغییرات مثبت در شرکت کشت و صنعت پیاذر

اهالی بازار سرمایه از اخبار «غاذر» باخبر هستند. این سهم پس از تعدیل منفی،  گزارش افزایش میزان فروش خود را منتشر کرد که براساس شنیده ها دلیل این رشد  تغییرات مدیریتی است.

به گزارش رادیوسهام ، سهامداران با بازگشت شرکت کشت و صنعت پیاذر پس از ۷ماه، شاهد تعدیل منفی سود سهام این شرکت بودند که پس از آن قیمت آن افت داشت تا اینکه «غاذر» در ۱۵مرداد۹۶، مدیرعامل جدید خود را معرفی کرد. این تغییر سرآغاز دگرگونی در این نماد شد.

روند نزولی این سهم ادامه داشت تا گزارش فعالیت یک ماهه این شرکت منتشر شد. سهمی که در روزهای قبل از آن با صف فروش همراه بود. گره معاملاتی داشت و حتی طی یک روز ۱۳درصد کاهش قیمت داشت اما در چند روز بعد از نیمه های ساعت بازار صف فروش خود را به صف خرید تبدیل کرد و رشد قیمت را تجربه کرد.

از آن زمان به بعد نظرها بر روی این سهم متمرکز شد. این صف ها زاییده شایعه تعدیل مثبت این شرکت است که براساس گفته های یک منبع موثق اطلاعیه این تعدیل مثبت به زودی منتشر خواهد شد.

حتما بخوانید :  مجمع عمومی عادی سالیانه بانک صادرات ٣١ تیرماه برگزار می‌شود

یک مقام آگاه در این رابطه  گفت: با تغییر مدیرعامل شرکت کشت و صنعت پیاذر نیز تغییرات اساسی خواهد داشت که نمونه آن را در گزارش فعالیت یک ماهه شرکت دیده شد.

وی معتقد است که تغییرات ادامه دارد و سهامداران و بازارسرمایه طی چند ماه اخیر شاهد تغییرات فراوانی مثبتی در این نماد خواهند بود.

این منبع آگاه از تعدیل مثبت مطلوب در این سهم خبر داد.

در حال حاضر قیمت هرسهم آن در تعادل رو به مثبت قرار دارد و سهامداران حقیقی بیشترین جابه جایی را در این سهم دارند. علاوه بر این سهامداران عمده خرید و فروش خاصی نداشته اند.

منبع: پاسارگادتحلیل

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی ۷۷ نفر از بزرگان بورس از آینده بازار
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.