تاریخ: ۱۳:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹

2067, 
بازگشایی فاینانس یک میلیارد دلاری در صنعت پتروشیمی ایرانReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 11Rating: 4.0بازگشایی فاینانس یک میلیارد دلاری در صنعت پتروشیمی ایرانبازگشایی فاینانس یک میلیارد دلاری در صنعت پتروشیمی ایران
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مدیرعامل شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان، اعلام کرد: هلدینگ گسترش نفت و گاز پارسیان موفق به جذب دو فاینانس در مجموع به ارزش حدود یک میلیارد دلار از موسسات مالی ژاپن و اروپا شده است.

به گزارش رادیوسهام ، مهندس مرتضی عزیزی با اشاره به تاثیر ارتقای جایگاه هلدینگ ها و شرکت های پتروشیمی در رتبه بندی جهانی به منظور استفاده از تسهیلات و اعتبار موسسات مالی و اعتباری جهان، گفت: بر این اساس ارتقای رتبه و جایگاه هلدینگ گسترش نفت و گاز پارسیان مسیرهای بازگشایی خطوط اعتباری بین‌المللی به ویژه فاینانس را تسهیل می‌کند.

مدیرعامل شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان با اعلام اینکه ارتقای رتبه در رده بندی جهانی شرایط را برای اخذ وام و منابع اعتباری از بانک های معتبر جهانی را را تسهیل و تسریع می بخشد، تصریح کرد: بر این اساس هلدینگ گسترش نفت و گاز پارسیان اخیرا موفق به جذب دو فاینانس در مجموع به ارزش حدود یک میلیارد دلار از موسسات معتبر مالی ژاپن و اروپا شده است.

حتما بخوانید :  درخواست وزیر دارایی هند برای افتتاح شعبه وپاسار در بمبئی

گفتنی است، در آخرین رتبه بندی موسسه ICIS رتبه هلدینگ پتروشیمی پارسیان در رده بندی شرکت‌های بزرگ صنایع پتروشیمی جهان به ۵۷ جهان ارتقا یافته است.

در طول سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ میلادی هلدینگ گسترش نفت و گاز پارسیان به ترتیب رتبه  ۸۳، ۶۶، ۶۴ و ۵۷ جهان بوده است، نفت و گاز پارسیان یک هلدینگ دو منظوره پالایشی و پتروشیمی (پترو پالایشی) است ولی این رنکینگ مربوط به پتروشیمی‌ها بوده و ملاک رتبه‌بندی در این رنکینگ بیشتر میزان فروش پتروشیمی‌ها است.

منبع: هدف حافظ

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی ۷۷ نفر از بزرگان بورس از آینده بازار
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.