تاریخ: ۱۲:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹

2067, 
خاهن از قرارداد سه جانبه با ایران خودرو و شرکت ایتالیایی خبر دادReviewed by رادیو سهام on Oct 11Rating: 5.0خاهن از قرارداد سه جانبه با ایران خودرو و شرکت ایتالیایی خبر دادخاهن از قرارداد سه جانبه با ایران خودرو و شرکت ایتالیایی خبر داد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

با توجه به اینکه ساخت و تحویل قالب های موضوع این قرارداد از ابتدای سال ۹۷ عملیاتی می شود، بنابراین آثار سود و زیانی مترتب بر آن در اولیه پیش بینی سود هر سهم سال ۹۷ ارائه خواهد شد. خاهن از قرارداد سه جانبه با ایران خودرو و شرکت ایتالیایی خبر داد

آهنگری‌ تراکتورسازی‌ ایران از قرارداد ۳ جانبه با شرکت ایتالیایی و ایران خودرو خبر داد .

به گزارش رادیو سهام، مدیر عامل شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران در نامه ای خطاب به رییس اداره نظارت بر ناشران اوراق بهادار از قرار داد سه جانبه این شرکت با شرکتی ایتالیایی و ایران خودرو خبر داد.

جلال الدین حیرت انگیز در این نامه اعلام کرده است: برای شفاف سازی ارائه اطلاعات طبق مفاد قوانین و دستورالعمل های سازمان بورس اعلام می شود که تفاهم سه جانبه میان شرکت ایتالیایی، شرکت ایران خودرو و شرکت تراکتورسازی که پس از برگزاری جلسات متعدد در این خصوص، تفاهم مذکور منتج به عقد قرارداد شد.

حتما بخوانید :  کارخانه اسید سرچشمه نیمه دوم امسال راه‌اندازی خواهد شد

لازم به ذکر است پیرو تفاهم مذکور، شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران نسبت به عقد قرارداد ساخت و فروش قالب با شرکت ساپکو اقدام کرده است که در گام اول مبلغ قرارداد حدود ۲۵۰ میلیارد ریال است.

با توجه به اینکه ساخت و تحویل قالب های موضوع این قرارداد از ابتدای سال ۹۷ عملیاتی می شود، بنابراین آثار سود و زیانی مترتب بر آن در اولیه پیش بینی سود هر سهم سال ۹۷ ارائه خواهد شد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی ۷۷ نفر از بزرگان بورس از آینده بازار
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.