2224, 
اعلام عدم تأیید شبا بانکی مشمولان سهام عدالت از طریق پیامکReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 14Rating: 4.0اعلام عدم تأیید شبا بانکی مشمولان سهام عدالت از طریق پیامک اعلام عدم تأیید شبا بانکی مشمولان سهام عدالت از طریق پیامک
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

سازمان خصوصی سازی برای افرادی که شماره شبای حساب بانکی آن‌ها مورد تأیید قرار نمی‌گیرد با ارسال پیامک، عدم تایید شبا بانکی این افراد را به تلفن همراه آنان اعلام می‌کند.

به گزارش رادیوسهام ، مشمولان سهام عدالت برای دریافت سود سهام عدالت باید اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه  سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir کنند.

بر این اساس افرادی هستند که شماره شبا بانکی خود را در این سامانه درج کرده، اما این شماره شبا به هر دلیل مورد تایید بانک عامل مربوطه قرار نگرفته است.

از این رو این دسته از مشمولان سهام عدالت باید با مراجعه دوباره به سامانه و ثبت یک شماره شبا بانکی جدید از یکی دیگر از حساب‌های بانکی معتبر خود، تایید نهایی شماره شبا بانکی آن حساب را از سامانه سهام عدالت دریافت کنند.

گفتنی است؛ سازمان خصوصی سازی برای افرادی که شماره شبای حساب بانکی آنها مورد تأیید قرار نمی‌گیرد با ارسال پیامک، عدم تأیید شبا بانکی این افراد را به تلفن همراه آنان اعلام می‌کند.

حتما بخوانید :  کاهش ارتفاع رشد اقتصاد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر انتخاب شده برای شما

طرح سهام عدالت در حالی از سال ۱۳۸۵ تا کنون در حال اجرا است که بر اساس آن از محل سود سهام تخصیص یافته به مشمولان، اقساط این سهام طی مدت ۱۰ سال تسویه شده است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.