تاریخ: ۱۶:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶

2067, 
پیشرفت بیش از 90درصدی طرح توسعه در شکلرReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 18Rating: 4.0پیشرفت بیش از 90درصدی طرح توسعه در شکلرپیشرفت بیش از 90درصدی طرح توسعه در شکلر
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

پیشرفت بیش از 90درصدی طرح توسعه در شکلر

مدیرمالی شرکت نیرو کلر اعلام کرد: تاکنون بیش از ۹۰درصد از طرح افزایش ظرفیت ۵۵تن  کلر پیشرفت داشته و این طرح در زمان تعیین شده به بهره برداری می رسد.

حسین قاسمی، در گفت و گو با پاسارگادتحلیل گفت: طرح افزایش ظرفیت ۵۵تن کلر در دست اقدام است که تاکنون بیش از ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و پیش بینی می شود در پایان فصل پاییز به بهره برداری برسد.

مدیرمالی شرکت نیروکلر ادامه داد: در این پروژه بیش از ۸۰۰میلیارد ریال سرمایه گذاری اولیه محاسبه شده بود که هزینه های آن تاکنون به ۴۲۸میلیارد ریال رسیده است.

وی درباره کاهش نرخ محصولاتی که مواد اولیه آنها کلر است افزود: باتوجه به کاهش نرخ کلر به تبع آن نرخ محصولاتی که مواد اولیه آنها کلر بود کاهش یافت که رقم بسیار ناچیز است. از سوی دیگر افزایش عرضه در بازار و کاهش تقاضا موجب تشدید این کاهش قیمت شد.

قاسمی درباره نرخ محاسباتی ارز تصریح کرد: نوسان نرخ ارز در شرکت تاثیر چندانی ندارد. بنابراین نوسان اخیر نرخ دلار در صورت های مالی شرکت چندان تاثیرگذار نیست.

حتما بخوانید :  ۳ شرکت بورسی و فرابورسی مجوز افزایش سرمایه گرفتند

مدیرمالی «شکلر» درباره اضافه شدن میزان تولید با بهره برداری از طرح جدید اعلام کرد: با توجه به تولیدات فعلی نیروکلر، حجم تولیدات افزایش جدی نخواهد داشت بنابراین از آنجایی که شرکت بازار و مشتری های خاص خود را دارد پیش بینی می شود مشکلی در فروش محصولات نداشته باشیم.

لازم به ذکر است؛ این شرکت در نظر دارد در ۳۱شهریور۹۷ به پیشنهاد هیات مدیره سرمایه خود را معادل ۱۰۰میلیارد ریال افزایش دهد.

منبع: پاسارگادتحلیل

خبر انتخاب شده برای شما

براساس جدیدترین اخبار به دست آمده، از اوایل سال آینده تولید خودروهای سواری مرسدس بنز به عنوان جدیدترین دستاورد پسابرجامی دولت تدبیر و امید در ایران آغاز خواهد شد.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.