تاریخ: ۱۶:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶

2067, 
واکنش حقیقی های کنتورسازی به حضور بانک پاسارگاد و مجمع پیش روReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 18Rating: 4.0واکنش حقیقی های کنتورسازی به حضور بانک پاسارگاد و مجمع پیش روواکنش حقیقی های کنتورسازی به حضور بانک پاسارگاد و مجمع پیش رو
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 4٫۰۰ out of 5)
Loading...

واکنش حقیقی های کنتورسازی به حضور بانک پاسارگاد و مجمع پیش رو

تورج غفاری نماینده سهامداران کنتورسازی که در طول یک سال گذشته تلاش های  زیادی را برای احقاق حقوق سهامداران این شرکت نموده  ضمن ابراز خوشحالی از  خبر برگزاری مجمع فوق العاده آکنتور گفت: در هفته های اخیر پیگیری های زیادی در خصوص مساله کنتورسازی از سوی سازمان بورس انجام شده است. در جلساتی که اخیرا با سازمان داشته ام شاهد تلاش های جدی آن ها برای رفع مشکلات این شرکت بودم…

به گزارش رادیوسهام ، شرکت کنتورسازی ایران که در طول تقریبا یک سال و نیم گذشته روزهای سختی را پشت سر گذاشته و نماد آن از شهریور ماه سال قبل تاکنون متوقف مانده بالاخره پس از مدت ها با خبرهای دلگرم کننده ای برای سهامدارانش همراه شده است.

این شرکت که به دلیل مشکلات اخیر خود نتوانست مجمع سالانه اش را برگزار کند حالا در آستانه برگزاری مجمع عادی به طور فوق العاده است تا اعضا هیات مدیره آن انتخاب شوند.

بر اساس اطلاعیه ای که در روزنامه اطلاعات دیروز به چاپ رسیده شرکت کنتورسازی ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ششم آبان ماه ۱۳۹۶ مجمع خود را در محل تهران، خیابان پاسداران، سه راه ضرابخانه، خیابان شهید کشوری، (نگارستان هشتم) پلاک ۵۵ برگزار خواهد کرد.

حتما بخوانید :  اثرات تحریم‌ها بر برنامه‌های توسعه‌ای « کگل »

قطعا شنیدن این خبر برای سهامداران آکنتور که بیش از یکسال است پولهایشان به دلیل توقف نماد بلوکه شده و کارکنان شرکت کنتورسازی که با مشکل دریافت حقوق مواجه بودند، دلگرم کننده است اما حتما برای اعضا فعلی هیات مدیره خوشایند نیست.

از سازمان بورس متشکریم!

تورج غفاری نماینده سهامداران کنتورسازی که در طول یک سال گذشته تلاش های زیادی را برای احقاق حقوق سهامداران این شرکت نموده ضمن ابراز خوشحالی از خبر برگزاری مجمع فوق العاده آکنتور گفت: در هفته های اخیر پیگیری های زیادی در خصوص مساله کنتورسازی از سوی سازمان بورس انجام شده است. در جلساتی که اخیرا با سازمان داشته ام شاهد تلاش های جدی آن ها برای رفع مشکلات این شرکت بودم.

وی افزود: پیگیری های سازمان و مذاکراتی که انجام داده اخیرا دو دستاورد با اهمیت برای سهامداران و کارکنان شرکت کنتورسازی به همراه داشته است. اول این که بانک پاسارگاد به درخواست بورس اداره آکنتور را بر عهده خواهد گرفت و دوم این که مجمع فوق العاده این شرکت در هفته ابتدایی آبان ماه برگزار خواهد شد. این خبرها برای ما بسیار خوشحال کننده است به طوری که می تواند چشم انداز مثبتی را برای سهامداران و کارکنان این شرکت در جهت احقاق حقوق آن ها ترسیم کند.

وی تصریح کرد: روند جلسات متعددی که با سازمان برگزار شد بسیار مثبت بود و قول هایی داده شد که امیدواریم هر چه زودتر محقق شود. پیگیری پرونده و مساله کنتور توسط سازمان بسیار رضایت بخش است و جا دارد اینجا به نمایندگی از طرف تمامی سهامداران کنتورسازی از آقایان دکتر جمالی، پهلوان زاده و دکتر محمدی و همچنین کارگروهی که پیگیر این موضوع هستند تشکر ویژه ای داشته باشم.ما فکر می کردیم همه دارایی های ما برباد رفته اما سازمان بورس نشان داد سهامدار حقیقی برایش اهمیت دارد!

حتما بخوانید :  روند صادرات « ذوب » در سال جاری

نماینده سهامداران کنتورسازی تاکید کرد: به نیابت از طرف تمامی سهامداران آکنتور اعلام می کنم که در کنار بانک پاسارگاد و سازمان بورس هستیم تا مشکلات سهامداران و کارکنان شرکت کنتورسازی مرتفع شود. ما در مجمع کنتورسازی در کمال آرامش شرکت می کنیم و همراه بانک پاسارگاد برای احیای برند این شرکت هستیم.

منبع: بورس۲۴

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت اعتباری ملل در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، مبلغ ۴۰۳ ریال زیان به ازای هر
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.