تاریخ: ۱۷:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹

2067, 
اقدام عجیب معاون وزیر نفت در برکناری مدیرعامل یک پالایشگاهReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 21Rating: 4.0اقدام عجیب معاون وزیر نفت در برکناری مدیرعامل یک پالایشگاهاقدام عجیب معاون وزیر نفت در برکناری مدیرعامل یک پالایشگاه
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

اقدام عجیب معاون وزیر نفت در برکناری مدیرعامل یک پالایشگاه

معاون وزیر نفت در امور پالایش، در اقدامی عجیب و غیرمتعارف مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس را برکنار کرد.

به گزارش رادیوسهام ، علیرضا صادق‌آبادی، مدیرعامل جدید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در بازدید سرزده از  پالایشگاه شرکت نفت ستاره خلیج فارس در اقدامی غیرمتعارف و بدون برگزاری مجمع صاحبان سهام، اقدام به تعیین مدیرعامل ستاره خلیج فارس کرد.

با توجه به اینکه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ۱۷٫۱ درصد و صندوق بازنشستگی نفت ۳۳٫۹ درصد سهام پالایشگاه را در اختیار دارند این اقدام در غیاب بزرگ‌ترین سهامدار پالایشگاه، یعنی «تاپیکو» صورت گرفته است.

مدیرعامل جدید شرکت ملی پالایش و پخش، در اقدامی غیرمتعارف در جلسه (پنجشنبه، ۲۷ مهرماه) ۳ نفر  را به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب و در پالایشگاه اقدام به برگزاری مدیره کرد.

معاون جوان وزیر نفت در امور پالایش، در حالی اقدام به انتصاب مدیرعامل جدید کرد که برای این امر باید مجمع سهامداران با حضور تمامی اعضا برای تعیین اعضای هیات مدیره تشکیل و بعد از آگهی در روزنامه رسمی با نظر و رای هیئت مدیره صورت بگیرد.

حتما بخوانید :  برنامه‌ سازمان بورس برای عرضه‌ اولیه شرکت‌ها

حال با این اقدام معاون جوان وزیر نفت در امور پالایش و پخش، اعضای هیئت رئیسه، باید از وزیر نفت پرسید آیا قرار است پس از این شاهد رویه جدید و غیرمتعارف در شرکت ملی پالایش و پخش باشیم؟ آیا تدبیر وزیر نفت برای پایان دادن به اغتشاش مدیریتی مطرح شده از سوی خود ایشان در این پروژه ملی به این معناست  که امروز باید در مقام پاسخ، یک شبه و  با حرکات ایذایی که ناشی از بی‌تجربگی مدیر جدید است، مدیران برکنار شده قبلی به دلیل عملکرد ناموفق‌شان، به کار بازگردانده شوند؟

منبع: ایلنا

خبر انتخاب شده برای شما

بهای تمام شده قیمت های زغال سنگ بیشتر وابسته به نرخ تجیهزات و نیروی انسانی است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.