تاریخ: ۱۷:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹

2067, 
بلوک غیرمدیریتی کتوکا عرضه می‌شودReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 21Rating: 4.0بلوک غیرمدیریتی کتوکا عرضه می‌شودبلوک غیرمدیریتی کتوکا عرضه می‌شود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

قیمت پایه کل بلوک غیرمدیریتی «کتوکا» که از سوی کارگزاری مبین سرمایه به روی تابلو معاملات می‌رود ۲۸ میلیارد ریال بوده و باید به صورت یکجا و نقد از سوی خریدار پرداخت شود.

به گزارش رادیوسهام ، سوم آبان ماه بازار دوم فرابورس ایران میزبان عرضه عمده سهام غیرمدیریتی شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا با قیمت پایه هر سهم ۳ هزار و ۵۰۰ ریال است.

شرکت فرآورده‌های نسوز قشم در نظر دارد تعداد ۸ میلیون سهم معادل ۵٫۳۳ درصد از سهام شرکت صنایع نسوز توکا را با نماد «کتوکا۴» به طور یکجا و نقد از طریق عرضه در بازار دوم فرابورس به فروش برساند. قیمت پایه‌ای که برای این سهم تعیین شده ۳ هزار و ۵۰۰ ریال بوده و تاریخ عرضه آن چهارشنبه سوم آبان ماه است.

قیمت پایه کل این عرضه نیز که از سوی کارگزاری مبین سرمایه به روی تابلو معاملات می‌رود ۲۸ میلیارد ریال بوده و باید به صورت یکجا و نقد از سوی خریدار پرداخت شود.

شرکت صنایع نسوز توکا با سرمایه ۱۵۰ میلیارد ریال بیستم مهرماه سال ۹۴ عرضه اولیه شده و از آن تاریخ تا کنون معاملات خود را در بازار فرابورس ایران پی گرفته است.

حتما بخوانید :  مشارکت ۱۱۰هزار کد در عرضه اولیه زشگزا

منبع: فرابورس ایران

خبر انتخاب شده برای شما

براساس جدیدترین اخبار به دست آمده، از اوایل سال آینده تولید خودروهای سواری مرسدس بنز به عنوان جدیدترین دستاورد پسابرجامی دولت تدبیر و امید در ایران آغاز خواهد شد.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.