تاریخ: ۲۰:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹

2067, 
تشریح وضعیت 2پروژه درشرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غربReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 21Rating: 4.0تشریح وضعیت 2پروژه درشرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غربتشریح وضعیت 2پروژه درشرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب به دنبال مجوزهای لازم برای اجرایی شدن ۲پروژه مسکونی و تفریحی است.

به گزارش رادیوسهام ، امور سهام شرکت شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب در این رابطه گفت: «ثغرب» زمینی به ارزش ۳۰۳میلیارد و ۱۹۶میلیون ریال در شهر تبریز خریداری کرده است.

وی مساحت این زمین را ۱۰۱هزار و ۶۵ مترمربع اعلام کرد و افزود: کاربری این زمین بهداشتی و درمانی است و قرار است در این محل پروژه تفریحی و سلامت اجرا شود.

این مقام مسوول درباره زمین خریداری شده دیگر شرکت تصریح کرد: خرید دیگر «ثغرب» خرید زمینی به ارزش ۴۱۶میلیارد و ۶۱میلیون ریال در شهر تبریز است. این زمین که در نزدیکی فرودگاه شهر تبریز قرار دارد از موقعیت مناسبی برخوردار است.

وی ادامه داد: این زمین به مساحت ۵۴هزار و ۷۳۶مترمربع و دارای کاربری مسکونی در بافت فرسوده شهری است که شرکت برای این زمین پروژه ساخت ۲هزار واحد مسکونی در نظر گرفته است.

این منبع آگاه اظهار داشت: این پروژه ها در چند فاز به بهره برداری می رسد و در حال حاضر به دنیال دریافت مجوزهای لازم آن هستیم.

حتما بخوانید :  کوره تولید بنزین پالایش ستاره خلیج فارس

منبع: پاسارگادتحلیل

 

خبر انتخاب شده برای شما

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۵۶۴۶ واحد رشد کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.