تاریخ: ۱۰:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰

2067, 
بیشترین حجم معاملات آخرین هفته مهرماه به نام خودرویی‌ها شدReviewed by رادیو سهام on Oct 22Rating: 5.0بیشترین حجم معاملات آخرین هفته مهرماه به نام خودرویی‌ها شدبیشترین حجم معاملات آخرین هفته مهرماه به نام خودرویی‌ها شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

صنایع «خودرو و ساخت قطعات» با ۲۹ درصد، «فلزات اساسی» با ۲۸.۲ درصد و «محصولات شیمیایی» با ۷.۷ درصد بیشترین حجم معاملات را در هفته گذشته به خود اختصاص دادند.

به گزارش رادیو سهام؛ نگاهی به معاملات بورس اوراق بهادار در هفته پایانی مهرماه نشان می‌دهد در این مدت حجم معاملات ۳۱۰۳ میلیون سهم و ارزش آن ۶۸۸۸ میلیارد ریال بوده است که ۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

ارزش بورس اوراق بهادار تهران هم در هفته گذشته به عدد ۳۴۲۳۴۲۶ میلیارد ریال رسید که در مقایسه با هفته قبل‌تر  ۱٫۲ درصد افزایش داشته است. شاخص کل بورس نیز در این مدت به عدد ۸۵۷۶۸ واحد رسید که ۱۰۲۴ واحد افزایش را نشان می‌دهد.

این گزارش می‌افزاید: سه صنعت «خودرو و ساخت قطعات» با ۲۹ درصد، «فلزات اساسی» با ۲۸٫۲ درصد و «محصولات شیمیایی» با ۷٫۷ درصد بیشترین حجم معاملات هفتگی و صنایع «فلزات اساسی» با ۲۷ درصد، «خودرو و ساخت قطعات» با ۱۶ درصد و «محصولات شیمیایی» با ۷٫۴ درصد بیشترین ارزش معاملات را در هفته گذشته به خود اختصاص دادند.

حتما بخوانید :  پیش بینی 95 نفر از بزرگان بورس از آینده بازار

همچنین در ۳۰ روز گذشته صنعت « اطلاعات و ارتباطات » با بازدهی ۴۲٫۲ درصد، در صدر صنایع بورسی قرار گرفت و صنعت «محصولات چوبی» با افت با ۱۲ درصدی، بیشترین افت را تجربه کرد. در میان شرکتها نیز «دوده صنعتی پارس» با ۴۰٫۲ درصد بیشترین افزایش و « کشت و صنعت پیاذر» با ۲۸٫۷ درصد بیشترین کاهش را داشتند.

همچنین در محاسبه شاخص کل بورس تهران با برخی از شاخص بورس های بین المللی نسبت به پایان هفته گذشته، شاخص بورس استانبول(BIST 225) با رشد ۲٫۱ درصدی بیشترین بازدهی و شاخص بورس کوالامپور(KLCI) با افت ۰٫۸ درصدی کمترین بازدهی را به خود اختصاص داده اند.

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت اعتباری ملل در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، مبلغ ۴۰۳ ریال زیان به ازای هر
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: