2683, 2224, 
محصول سایپا سیتروئن سال اینده وارد بازار می شودReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 24Rating: 4.0محصول سایپا سیتروئن سال اینده وارد بازار می شود محصول سایپا سیتروئن سال اینده وارد بازار می شود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

محصول سایپا سیتروئن سال اینده وارد بازار می شود

مدیرعامل شرکت سایپا سیتروئن با بیان اینکه کارها به خوبی پیش می رود ، گفت :  امیدواریم نخستین محصول اوایل سال آتی به بازار عرضه شود.

به گزارش رادیوسهام  ؛ فریبرز شهباز گفت : امسال شرکت سایپا کاشان به شرکت سایپا سیتروین تغییر نام یافت و به طور رسمی فعالیت اجرایی و اماده سازی زیرساخت های مورد نیاز برای راه اندازی خطوط تولید محصولات جدید را آغاز کرد.

شهباز افزود: فرآیندهای مورد نیاز در سایپا سیتروئن، به خوبی پیش می رود و شرکت های سایپا و سیتروئن از روند پیشرفت فرآیندها، رضایت کامل دارند و این موضوع در بازدید خانم لیندا جکسون مدیرعامل سیتروئن و همچنین نشستی که با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا داشت، تایید قرار گرفته است.

 وی گفت : شریک خارجی در زیرساخت و همه زنجیره ارزش افزوده خودرو، سرمایه گذاری می کند و دو شرکت با سرعت بسیار خوب، در حال پیشرفت و عملیاتی کردن اهداف و برنامه های خود است.

مدیر عامل سایپا سیتروئن ادامه داد: این مجموعه متشکل از نیروهای توانمند ایرانی و فرانسوی است و هیئت مدیره آن نیز مشخص شده و با تمام توان، پیگیر فعالیت های اجرایی، ایجاد زیرساخت ها و تامین منابع مورد نیاز است.

حتما بخوانید :  تمدید تعلیق از لیست سیاه FATF گام مثبتی در روابط بانکی است

وی تصریح کرد: نگاه هیئت مدیره سایپاسیتروئن بر ساخت خودروهای جدید و مدرن است که همزمان در شرکت سیتروئن تولید و به بازارهای جهانی عرضه می شود و با بهره گیری از فناوری روز شرکت فرانسوی و توان مهندسان و متخصصان داخلی در مسیر داخلی سازی قطعات و انتقال دانش روز اروپا و تولید قوای محرکه و قطعات راهبردی آن گام برخواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد : تولید محصولات سایپا سیتروئن با نگاهی عمیق به داخلی سازی قطعات است و با بررسی توان و پتانسیل قطعه سازان داخلی امیدواریم با انتخاب و بهره گیری از تامین کنندگان داخلی و زنجیره تامین گروه سایپا به هدفگذاری شرکت که همان رسیدن به عمق ۷۰ درصد داخلی سازی قطعات است، دست پیدا کنیم.

منبع: سایپانیوز

خبر انتخاب شده برای شما

گزارش امروز بازار خودرو حکایت از افزایش ۲ میلیون تومانی قیمت پژو۲۰۷ اتوماتیک در بازار را دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.