2683, 2224, 
محصول سایپا سیتروئن سال اینده وارد بازار می شودReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 24Rating: 4.0محصول سایپا سیتروئن سال اینده وارد بازار می شود محصول سایپا سیتروئن سال اینده وارد بازار می شود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

محصول سایپا سیتروئن سال اینده وارد بازار می شود

مدیرعامل شرکت سایپا سیتروئن با بیان اینکه کارها به خوبی پیش می رود ، گفت :  امیدواریم نخستین محصول اوایل سال آتی به بازار عرضه شود.

به گزارش رادیوسهام  ؛ فریبرز شهباز گفت : امسال شرکت سایپا کاشان به شرکت سایپا سیتروین تغییر نام یافت و به طور رسمی فعالیت اجرایی و اماده سازی زیرساخت های مورد نیاز برای راه اندازی خطوط تولید محصولات جدید را آغاز کرد.

شهباز افزود: فرآیندهای مورد نیاز در سایپا سیتروئن، به خوبی پیش می رود و شرکت های سایپا و سیتروئن از روند پیشرفت فرآیندها، رضایت کامل دارند و این موضوع در بازدید خانم لیندا جکسون مدیرعامل سیتروئن و همچنین نشستی که با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا داشت، تایید قرار گرفته است.

 وی گفت : شریک خارجی در زیرساخت و همه زنجیره ارزش افزوده خودرو، سرمایه گذاری می کند و دو شرکت با سرعت بسیار خوب، در حال پیشرفت و عملیاتی کردن اهداف و برنامه های خود است.

مدیر عامل سایپا سیتروئن ادامه داد: این مجموعه متشکل از نیروهای توانمند ایرانی و فرانسوی است و هیئت مدیره آن نیز مشخص شده و با تمام توان، پیگیر فعالیت های اجرایی، ایجاد زیرساخت ها و تامین منابع مورد نیاز است.

حتما بخوانید :  طرح جدید مجلس برای تامین مسکن ارزان کم‌درآمدها

وی تصریح کرد: نگاه هیئت مدیره سایپاسیتروئن بر ساخت خودروهای جدید و مدرن است که همزمان در شرکت سیتروئن تولید و به بازارهای جهانی عرضه می شود و با بهره گیری از فناوری روز شرکت فرانسوی و توان مهندسان و متخصصان داخلی در مسیر داخلی سازی قطعات و انتقال دانش روز اروپا و تولید قوای محرکه و قطعات راهبردی آن گام برخواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد : تولید محصولات سایپا سیتروئن با نگاهی عمیق به داخلی سازی قطعات است و با بررسی توان و پتانسیل قطعه سازان داخلی امیدواریم با انتخاب و بهره گیری از تامین کنندگان داخلی و زنجیره تامین گروه سایپا به هدفگذاری شرکت که همان رسیدن به عمق ۷۰ درصد داخلی سازی قطعات است، دست پیدا کنیم.

منبع: سایپانیوز

خبر انتخاب شده برای شما

یک مقام مسئول، گفت: واکنش سریع رشد قیمت مسکن مانند سایر کالاها نیست و ما در آینده‌ای نزدیک شاهد افزایش قیمت به دلیل نوسانات نرخ ارز در مسکن خواهیم بود.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.