تاریخ: ۱۳:۴۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲

2067, 
نماد سه شرکت به جمع فرابورسی‌ها اضافه شدReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 24Rating: 4.0نماد سه شرکت به جمع فرابورسی‌ها اضافه شدنماد سه شرکت به جمع فرابورسی‌ها اضافه شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت‌های توسعه و عمران شهرستان نائین، بیمه حکمت صبا و راه آهن حمل و نقل به جمع فرابورسی‌ها اضافه شدند.

به گزارش رادیوسهام ؛ به استناد تبصره ماده ۳۶ احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور و موافقت کمیته درج فرابورس، شرکت توسعه و عمران شهرستان نائین به عنوان دویست و دوازدهمین نماد معاملاتی، از یکمین روز آبان ماه جاری در فهرست نرخ‌های بازار پایه فرابورس ایران درج شد.

این شرکت با نماد معاملاتی “خعمرا” در گروه خودرو و ساخت قطعات، زیرگروه قطعات یدکی و جانبی وسایل نقلیه موتوری روی تابلوی بازارپایه فرابورس رفته است.

همچنین شرکت بیمه حکمت صبا با نماد معاملاتی “بحکمت” در گروه بیمه، صندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی، زیرگروه فعالیتهای مالی و اجرایی به عنوان دویست و سیزدهمین نماد معاملاتی در تابلوی بازارپایه فرابورس درج شده است.

این گزارش می‌افزاید: شرکت راه آهن حمل و نقل نیز با نماد معاملاتی “حرآهن” در گروه حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات، زیرگروه حمل و نقل از طریق خطوط راه آهن به عنوان نودمین نماد معاملاتی بر روی تابلوی بازار دوم فرابورس نشسته است.

حتما بخوانید :  توضیحات سرپرست فروش غشصفا در مورد افزایش یا عدم افزایش قیمت لبنیات

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

براساس جدیدترین اخبار به دست آمده، از اوایل سال آینده تولید خودروهای سواری مرسدس بنز به عنوان جدیدترین دستاورد پسابرجامی دولت تدبیر و امید در ایران آغاز خواهد شد.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.