مدیرعامل بهمن دیزل مطرح کرد
تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲

2067, 
برنامه ریزی برای افزایش سهم بازار به ٦٠درصدReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 24Rating: 4.0برنامه ریزی برای افزایش سهم بازار به ٦٠درصد برنامه ریزی برای افزایش سهم بازار به ٦٠درصد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مدیرعامل بهمن دیزل با اشاره به اینکه برنامه ما ارائه محصولات با کیفیت و رسیدن به سهم بیش از ۶۰ درصد در بازار است، گفت:به حوزه تولید وانت های پیکاپ و کامیون های سنگین ورود خواهیم کرد.

 

به گزارش رادیوسهام ، مرتضی شفیعی، در مراسم رونمایی از کامیونت NMR85 ایسوزو،  با اشاره به اینکه ظرفیت اسمی کارخانه بهمن دیزل سالانه ۵۰ هزار دستگاه در سال است، گفت:با ورود سهامداران جدید به مساحت این کارخانه اضافه شد تا فعالیت این شرکت گسترده تر شود.

وی یا اشاره به اینکه بهمن دیزل به حوزه تولید وانت های پیکاپ و  کامیون های سنگین ورود خواهد کرد، تصریح کرد:محصول جدید بهمن دیزل می تواند در فروش بسیار موفق باشد  چرا که یکی از نیازهای بازار بوده که همواره نمایندگی های ما درخواست آن را از ما داشته اند.

مدیرعامل بهمن دیزل در ادامه با بیان اینکه برنامه تولید ما برای امسال پنج هزار دستگاه خواهد بود و استراتژی ما رسیدن به سهم بازار بیش از ۶۰ درصد است، خاطرنشان کرد:اگرچه رسیدن به این عدد سخت است اما با ارائه محصولات جدید و با کیفیت امیدواریم به این ظرفیت خواهیم رسید.

حتما بخوانید :  پیش بینی 98 نفر از بزرگان بازار مسکن از آینده وضعیت قیمت مسکن

شفیعی با اشاره به ارائه محصولات جدید تصریح کرد:امروز از یک محصول جدید رونمایی شد و دو ماه دیگر محصول جدید دیگری به بازار ارائه خواهد شد.

خبر انتخاب شده برای شما

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۵۶۴۶ واحد رشد کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.