تاریخ: ۱۳:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۷

2067, 
پیش بینی ها در شرکت کربن ایران از افزایش فروش خبر میدهدReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 8Rating: 4.0پیش بینی ها در شرکت کربن ایران از افزایش فروش خبر میدهد پیش بینی ها در شرکت کربن ایران از افزایش فروش خبر میدهد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت کربن ایران در گزارش سه ماهه دوم رشد فروش شرکت را منتشر کرده است.

به گزارش رادیوسهام ، کارشناس مالی شرکت کربن ایران در پاسخ  گفت: عموما تقاضای تایرسازان در سه ماهه دوم سال رو به افزایش است. با در نظر داشتن این موضوع می توان گفت که سفارش «شکربن» افزایش یافته و در پی آن شاهد رشد فروش شرکت هستیم.

وی ادامه داد: پیش بینی می شود این روند در سه ماهه سوم نیز ادامه داشته باشد. از سوی دیگر برخی از تایرسازان از ترس افرایش قیمت محصولات «شکربن» اکثر تا پایان سال انبارهای خود را پر می کنند تا قیمت تمام شده محصولات لاستیک سازان پایین باشد. بنابراین بازهم موجب افزایش فروش کربن ایران خواهند شد.

این مقام آگاه درباره نرخ های تمام شده محصولات تصریح کرد: با توجه به رشد قیمت نفت محصولات شرکت نیز با افزایش همراه خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ برخی از کارشناسان بازارسرمایه با توجه به رشد قیمت دوده صنعتی در این شرکت پیش بینی تعدیل مثبت را دارند که در صورت تداوم افزایش قیمت نفت و ثبت سفارش در «شکربن» این تعدیل محقق می شود.

حتما بخوانید :  دستیابی به شاخص 250 هزار واحدی در چشم انداز یک ساله

منبع: پاسارگادتحلیل

خبر انتخاب شده برای شما

بازیگران عمده معاملات روز چهارشنبه را با حمایت‌های گسترده به پایان بردند. به‌طوری‌که در این روز بیش از ۱۵۰میلیارد تومان نقدینگی به پرتفوی سهامداران حقوقی منتقل شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.