تاریخ: ۱۳:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۷

2067, 
شفاف سازی وآتی در خصوص واگذاری زیر مجموعهReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 8Rating: 4.0شفاف سازی وآتی در خصوص واگذاری زیر مجموعهشفاف سازی وآتی در خصوص واگذاری زیر مجموعه
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شفاف سازی وآتی در خصوص واگذاری زیر مجموعه

“وآتی” اعلام کرده است در راستای واگذاری شرکت های تابعه این هلدینگ؛ بر اساس  تصمیم گیری در کمیته واگذاری سهام و هیئت مدیره مبنی بر موافقت با واگذاری ۹۶ درصد  از سهام شرکت لاستیک پارس مجموع تعداد ۱۵۴ میلیون و ۱۱۳ هزار و ۳۴۷ سهم به میزان ۹۶٫۳۸  درصد جمعاً به ارزش پایه ۸۳۱ میلیارد ریال از طریق مزایده عمومی عرضه شد.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند با انتشار اطلاعیه ای در کدال اقدام به افشای اطلاعات با اهمیت کرد.

 شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند درباره برگزاری یا مشارکت در مناقصه ها و مزایده های با اهمیت و نتیجه آن اطلاع رسانی کرد.

“وآتی” اعلام کرده است در راستای واگذاری شرکت های تابعه این هلدینگ؛ بر اساس تصمیم گیری در کمیته واگذاری سهام و هیئت مدیره مبنی بر موافقت با واگذاری ۹۶ درصد از سهام شرکت لاستیک پارس مجموع تعداد ۱۵۴ میلیون و ۱۱۳ هزار و ۳۴۷ سهم به میزان ۹۶٫۳۸ درصد جمعاً به ارزش پایه ۸۳۱ میلیارد ریال از طریق مزایده عمومی عرضه شد که شرکت مهر پایدار پارس، با پیشنهاد قیمت ۸۳۱,۱۰۰ میلیون ریال در مزایده مذکور شرکت کرده است، که پس از بازگشایی پاکت ها در تاریخ ۱۶ آبان ماه امسال پیشنهاد واصله جهت اعلام برنده مزایده در حال بررسی و اتخاذ تصمیم توسط این شرکت قرار دارد که نتیجه متعاقباً اعلام می شود. “وآتی ” در خصوص این واگذاری نکته ای با اهمیت نیز اعلام کرده است. این شرکت تاکیده کرده است با توجه به اینکه سهام موضوع واگذاری دارای سابقه حقوقی بوده و ۸۳ درصد از سهام شرکت دارای تعارض مالکیتی است، انعقاد هرگونه قرارداد منوط به توافق و یا تعیین تکلیف پرونده حقوقی با مسئولیت برنده مزایده است و در صورتی که برنده ظرف مدت ۳ ماه نسبت به توافق و یا تعیین تکلیف و مختومه کردن پرونده حقوقی اقدام کند، آثار مالی و سود زیانی ناشی از واگذاری در تاریخ قطعیت اعلام می شود اما در صورتی که برنده مزایده در مدت ۳ ماه امکان توافق لازم را نداشته باشد، مزایده کان لم یکن تلقی و مبلغ ۲ میلیارد ریال از سپرده شرکت در مزایده نامبرده کسر و مابقی سپرده به ایشان مسترد خواهد شد.

حتما بخوانید :  چند خطي براي تازه‌واردان بازار سرمايه

شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند در خصوص پیامدهای این مناقصه گفته است در حال حاضر آثار مالی اطلاعات افشا شده فوق مشخص نیست و نیاز به بررسی های بیشتر دارد. بنابراین به محض روشن شدن، موضوع در اسرع وقت اطلاع رسانی می شود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

بازیگران عمده معاملات روز چهارشنبه را با حمایت‌های گسترده به پایان بردند. به‌طوری‌که در این روز بیش از ۱۵۰میلیارد تومان نقدینگی به پرتفوی سهامداران حقوقی منتقل شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.