تاریخ: ۱۸:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۸

2067, 
زنجیره کامل تولید رمز سودآوری میدکو استReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 9Rating: 4.0 هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

میدکو سودآوری خود را مدیون هزینه های حمل، نزدیکی معادن و دارا بودن زنجیره کامل تولید است.

 

به گزارش رادیوسهام ، مهندس علی پالیزدار، قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو)   علاوه بر تشریح فعالیت های این شرکت به مزیت های رقابتی نیز اشاره کرد و گفت: میدکو به لحاظ هزینه های حمل و نقل و نزدیکی به معادن و همینطور دارا بودن زنجیره کامل فولاد سودآوری مطلوب تری نسبت به سایر فولادسازان داخلی دارد.

وی افزود: مزیت های دیگر میدکو استفاده از تکنولوژی های مدرن، کاهش مصارف آب، برق و گاز است که این مزیت ها ما را در موقعیت بهتری نسبت به سایر فولادسازان قرار می دهد.

پالیزدار برنامه میدکو را علاوه بر تکمیل طرح ها تا سال ۹۷، بازاریابی و بررسی های بازارهای هدف صادراتی عنوان کرد و گفت: میدکو بیشتر به فکر بازارهای صادراتی است و بر این اساس تیم های بازرگانی و بازاریابی شرکت به دنبال یافتن بازارهای هدف صادراتی هستند. همچنین به فکر تقویت صادرات هستیم که البته بخشی از آن به سیاست اتخاذ شده در قبال دنیا و تغییر سیاست در ارتباط با جهان و در نهایت تقویت نظام بانکی باز می گردد.

حتما بخوانید :  شفاف سازی پارس بلافاصله پس از توقف نماد

وی خاطرنشان کرد: با این حال صادرات میدکو در صورتی انجام خواهد شد که بازار داخل به محصولات میدکو نیاز نداشته باشد.

قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره میدکو ایران را تنها کشور توانمند منطقه درتولید فولاد خواند و اظهار داشت: حتی درصورت رشد جمعیت، ایران تنها نیازمند ۲۰ تا ۲۵ میلیون تن فولاد است و مابقی بایستی صادر گردد. از سوی دیگر کشورهای منطقه این میزان تولید ندارند و نیازمند واردات هستند و تنها کشور توانمند در منطقه در امر تولید، ایران است.

منبع: چیلان

خبر انتخاب شده برای شما

تمدید تمام قطعات خودروها تا پایان سال97|تعلیق فعالیت سیتروئن در ایران
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا از ابتدای سال و قبل از خروج آمریکا از برجام با تشکیل ستاد تدابیر ویژه قطعات مورد نیاز را تامین کرده است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.