تاریخ: ۱۳:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳

2067, 
خروج کگاز از شمولیت رفع موانع تولید و اثرات درآمدی آنReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 14Rating: 4.0خروج کگاز از شمولیت رفع موانع تولید و اثرات درآمدی آنخروج کگاز از شمولیت رفع موانع تولید و اثرات درآمدی آن
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مدیر عامل شرکت شیشه گاز طی نامه شفاف سازی اعلام کرد که طبق نامه بانک صنعت و معدن از شمولیت ماده ۲۰ رفع موانع تولید خارج شده و در خصوص درآمد حاصل از این امر شفاف سازی کرد.

به گزارش رادیوسهام ، سعید بیات، مدیر عامل شرکت شیشه گاز اعلام کرد که “کگاز” طبق نامه بانک صنعت و معدن از شمولیت ماده ۲۰رفع موانع تولید خارج شده و تغییرات کلی همچون درآمدهای غیر عملیاتی حدود ۷۸٫۹۶۵ میلیون ریال ناشی از تغییرات نرخ ارز و نیز تغییر محاسبه نرخ بهره تسهیلات دریافتی از ۲۰ درصد به ۱۵ درصد برآورد شده که در خصوص این مورد با نهایی شدن صورت های مالی و پیش بینی تعدیلی حسابرسی شده این شرکت اطلاع رسانی خواهد شد. علاوه بر این، مبلغ مذکور به دلیل در دسترس نبودن آن و نهایی نشدن محاسبات توسط بانک صنعت و معدن در زمان ارائه صورت های مالی شش ماهه حسابرسی نشده اعلام نشده است.

حتما بخوانید :  در جا زدن شاخص سهام | تغییرات دیروز نماگر بورس صفر شد

بر اساس این گزارش، نماد معاملاتی شرکت شیشه گاز طی روز گذشته به دلیل تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شد و در پی آن نامه شفاف سازی مدیر عامل این مجموعه منتشر شد و باید دید که نماد معاملاتی “کگاز” بازگشایی خواهد شد یا نه؟

خبر انتخاب شده برای شما

پس از افت دسته جمعی قیمت ها در روزهای ابتدایی هفته در بازار سرمایه ، در معاملات روز چهارشنبه وضعیت سر و شکل بهتری پیدا کرد و رنگ برخی گروه ها سبز شد
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.