تاریخ: ۱۳:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳

2067, 
خروج کگاز از شمولیت رفع موانع تولید و اثرات درآمدی آنReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 14Rating: 4.0خروج کگاز از شمولیت رفع موانع تولید و اثرات درآمدی آنخروج کگاز از شمولیت رفع موانع تولید و اثرات درآمدی آن
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مدیر عامل شرکت شیشه گاز طی نامه شفاف سازی اعلام کرد که طبق نامه بانک صنعت و معدن از شمولیت ماده ۲۰ رفع موانع تولید خارج شده و در خصوص درآمد حاصل از این امر شفاف سازی کرد.

به گزارش رادیوسهام ، سعید بیات، مدیر عامل شرکت شیشه گاز اعلام کرد که “کگاز” طبق نامه بانک صنعت و معدن از شمولیت ماده ۲۰رفع موانع تولید خارج شده و تغییرات کلی همچون درآمدهای غیر عملیاتی حدود ۷۸٫۹۶۵ میلیون ریال ناشی از تغییرات نرخ ارز و نیز تغییر محاسبه نرخ بهره تسهیلات دریافتی از ۲۰ درصد به ۱۵ درصد برآورد شده که در خصوص این مورد با نهایی شدن صورت های مالی و پیش بینی تعدیلی حسابرسی شده این شرکت اطلاع رسانی خواهد شد. علاوه بر این، مبلغ مذکور به دلیل در دسترس نبودن آن و نهایی نشدن محاسبات توسط بانک صنعت و معدن در زمان ارائه صورت های مالی شش ماهه حسابرسی نشده اعلام نشده است.

حتما بخوانید :  شاخص بورس ۲۲۳۲ واحد رشد کرد

بر اساس این گزارش، نماد معاملاتی شرکت شیشه گاز طی روز گذشته به دلیل تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شد و در پی آن نامه شفاف سازی مدیر عامل این مجموعه منتشر شد و باید دید که نماد معاملاتی “کگاز” بازگشایی خواهد شد یا نه؟

خبر انتخاب شده برای شما

بازیگران عمده معاملات روز چهارشنبه را با حمایت‌های گسترده به پایان بردند. به‌طوری‌که در این روز بیش از ۱۵۰میلیارد تومان نقدینگی به پرتفوی سهامداران حقوقی منتقل شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.